-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !    Jeszcze tylko 
Terminowa realizacja zamówień. Bezpieczna dostawa.
UKRYJ
Firma
Zamówienia
Porady
Zdjęcia

Redro na premierze kalendarza magazynu Businesswoman & life

W Redro wiemy, jak istotną rolę odgrywa w naszym życiu efektowna i oryginalna aranżacja wnętrz, która pozwala nam zmienić zwykłą codzienność w niepowtarzalne chwile. Wierzymy jednocześnie, że taka miłość do rzeczy pięknych może zdziałać cuda i pomóc tym najbardziej potrzebującym - dzieciom po ciężkich urazach mózgu, które potrzebują rehabilitacji i tym, które przebywają w śpiączce. Odpowiednia opieka i potrzebne do tego wsparcie finansowe mogą przekształcić smutek i nieszczęście w prawdziwą radość. Właśnie dlatego włączyliśmy się w zupełnie wyjątkową akcję, o której chcemy Wam opowiedzieć.

19 listopada w warszawskim Hotelu Bellotto miało miejsce bardzo ważne wydarzenie, w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Była to uroczysta gala charytatywna organizowana przez magazyn „Businesswoman & life” na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz Kliniki Budzik podczas której odbyła się premiera kalendarza gwiazd oraz licytacja. Zebrane podczas uroczystości fundusze przeznaczone są w całości na rzecz Fundacji, która od 2002 roku pomaga dzieciom po wypadkach wrócić do normalnego życia.

Premiera Kalendarza Gwiazd dla Fundacji Akogo? i Kliniki BudzikPremiera Kalendarza Gwiazd dla Fundacji Akogo? i Kliniki Budzik

Gala charytatywna dla fundacji Akogo? i Kliniki BudzikGala charytatywna dla fundacji Akogo? i Kliniki Budzik

Uroczystość zorganizowana w szczytnym celu została uświetniona także odpowiednią oprawą. Wieczór poprowadziła Joanna Racewicz - znana dziennikarka telewizyjna, z kolei licytację w niezwykle żywy i porywający sposób przeprowadził Paweł Burczyk – aktor znany z wyrazistych i charakterystycznych ról. Dzięki temu licytacja nabrała tempa, a podbijanie cen w takim towarzystwie było czystą przyjemnością! Entuzjazm gości rozpalał także fakt, że każda wydana złotówka pomoże dzieciom szybciej odzyskać zdrowie i wrócić do normalnego życia. Na gali nie mogło zabraknąć także wyjątkowej kobiety, założycielki Fundacji i Kliniki - Ewy Błaszczyk.

Założycielka fundacji Akogo? - Ewa BłaszczykZałożycielka fundacji Akogo? i Kliniki Budzik - Ewa Błaszczyk

Wieczór pełen atrakcji

Organizatorzy gali zadbali o to, by wieczór upłynął nie tylko w doborowym towarzystwie, ale pełen był także zachwycających atrakcji. Za muzyczną oprawę odpowiedzialny był zespół Classic Sisters –utalentowane siostry, które specjalizują się w alternatywnych wersjach znanych, klasycznych utworów. Ich pasja i miłość do tego, co robią, dały się zauważyć już po kilku pierwszych dźwiękach.

Koncert skrzypcowy podczas gali
Koncert skrzypcowy podczas gali

Jednak nie tylko melomanii znaleźli tutaj coś dla siebie. Miłośnicy ubioru mogli podziwiać pokazy mody dwóch interesujących marek: Marie Zelie oraz PIN – UPS by Magda Żabicka. Ale najważniejszym punktem wieczoru była oczywiście licytacja.

Licytacja na wagę złota

Co znalazło się pod młotkiem? Oczywiście kalendarz gwiazd magazynu „Businesswoman & life”, do którego pozowały wyjątkowe duety: znane z mediów osobowości wraz z kobietami, które odniosły sukces w swoim własnym biznesie, uchwycone w obiektywie Katarzyny Marcinkiewicz. To jednak nie wszystko. Swój udział w gali zaakcentowała również nasza firma.

Joanna Racewicz - prowadząca Galę
Joanna Racewicz - prowadząca Galę 

Redro miało zaszczyt przygotować fotoobrazy, które odpowiadały poszczególnym kartom z kalendarza. Dzięki wylicytowanym obiektom podczas uroczystości udało się zebrać aż 31 000 złotych, które trafią do dzieci z Fundacji „Akogo?”. Serdecznie gratulujemy wszystkim szczęśliwym nabywcom i z całego serca dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w tak niesamowitym wydarzeniu!

Licytacja fotoobrazu od RedroLicytacja fotoobrazu od Redro

Prezentacja obrazu sponsorowanego przez sklep RedroPrezentacja obrazu sponsorowanego przez sklep Redro

Sponsorzy o wielkim sercu

W przygotowaniu gali oprócz sklepu z fototapetami Redro, brało udział bardzo wielu ludzi i instytucji, bez których to wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Chcielibyśmy ich wyróżnić i szczególnie pochwalić ☺

  • Babycap to firma specjalizująca się w bardzo delikatnych kosmetykach i aspiratorach przeznaczonych dla małych dzieci. Dzięki nim codzienne życie maluszka staje się o wiele łatwiejsze.
  • Hotel Kossak to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Wysoka jakość świadczonych usług oraz doskonała lokalizacja zachwycą każdego.
  • Agant to polska firma rodzinna, tworząca ekskluzywne nieruchomości z naturalnych bali. W takim domu poczujesz się jak u siebie.
  • Szkoła coachingu Lilianny Kupaj to grono wykwalifikowanych specjalistów, którzy w trudnych, współczesnych czasach, pomagają znaleźć ludziom spokój ducha, miłość i satysfakcję z życia.
  • Piotr Ciepał - projektant, który tworzy kreacje cieszące się uznaniem na całym świecie, a to za sprawą nie tylko znakomitego wyczucia stylu, ale także doskonałych materiałów i dbałości o każdy detal.
  • Meble i akcesoria firmy DutchHouse to połączenie efektownego designu i praktycznych rozwiązań, które sprawdzą się w każdym domu.
  • LucyStyle założona przez charyzmatyczną Lucynę Sobieszek, oferuję pomoc w dziedzinie "personal shoppingu". Po spotkaniu z nią Twoja garderoba nabierze zupełnie nowej jakości.
  • BetaMed S.A. to największa firma medyczna w Polsce świadczącą usługi z zakresu opieki zarówno domowej, jak i stacjonarnej, która działa na terenie aż 11 województw.

Udział w tegorocznej gali charytatywnej organizowanej przez magazyn „Businesswoman & life” dla Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz Kliniki Budzik był dla nas niesamowitym przeżyciem. Dziękujemy za moc atrakcji i emocji i czekamy już z niecierpliwością na przyszłą edycję!

Inne artykuły

Inspiracje