-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !   Jeszcze tylko
 
UKRYJ
Firma
Zamówienia
Porady
Zdjęcia
Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy
Plakat Majestatyczne drzewa ze słonecznymi belkami w górskiej dolinie. Dramatyczna i malownicza poranna scena. Czerwone i żółte liście. Efekt ciepłego tonowania. Karpaty, grzbiet Sokilskiego. Ukraina, Europa
Plakat:
Majestatyczne drzewa ze słonecznymi belkami w górskiej dolinie. Dramatyczna i malownicza poranna scena. Czerwone i żółte liście. Efekt ciepłego tonowania. Karpaty, grzbiet Sokilskiego. Ukraina, Europa.
Autor:
Numer zdjęcia:
#163341343
Słowa kluczowe:
doskonały, flora, chmura, zdumiewający, piękny, góra, widok, złoty, sezon.
Wizualizacja produktu

Plakat standard

Plakaty drukowane na wysokiej jakości papierze. Zastosowanie technologii HP Latex zapewnia żywe kolory na lata, które są odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Plakaty standard drukowane są na półbłyszczącym papierze.
  • Gramatura: 200g/m2
  • Dodatkowe informacje: Do plakatów dostępne są ramy aluminiowe i antyramy.

Plakat premium

Plakaty drukowane w bardzo wysokiej rozdzielczości (1440 dpi) na znakomitej jakości papierze. Zastosowanie technologii HP Latex zapewnia żywe kolory na lata, które są odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Plakaty świetnie prezentują się w aluminiowych ramach z płytą pleksi, która nadaje całości elegancki charakter. Plakaty premium drukowane są na półbłyszczącym papierze.
  • Gramatura: 300g/m2
  • Dodatkowe informacje: Do plakatów dostępne są ramy aluminiowe i antyramy.