-50%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !   Jeszcze tylko 
Terminowa realizacja zamówień. Bezpieczna dostawa.
UKRYJ
Firma
Zamówienia
Porady
Zdjęcia
Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy
Plakat Komiks ilustracja dziewczyna na plaży. Dziewczynka Pop Art. Zaproszenie na przyjęcie. Hollywood film star.Vintage plakat reklamowy. Plakaty Wakacje. Plakat turystyczny. Sexy kobieta na plaży. Impreza
Plakat:
Komiks ilustracja dziewczyna na plaży. Dziewczynka Pop Art. Zaproszenie na przyjęcie. Hollywood film star.Vintage plakat reklamowy. Plakaty Wakacje. Plakat turystyczny. Sexy kobieta na plaży. Impreza .
Autor:
Numer zdjęcia:
#96055399
Słowa kluczowe:
strona, sztuka, piękno, kobieta, dziewczyna, kobieta, retro, rocznik wina, piękny.
Wizualizacja produktu

Plakat standard

Plakaty drukowane na wysokiej jakości papierze. Zastosowanie technologii HP Latex zapewnia żywe kolory na lata, które są odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Plakaty standard drukowane są na półbłyszczącym papierze.
  • Gramatura: 200g/m2
  • Dodatkowe informacje: Do plakatów dostępne są ramy aluminiowe i antyramy.

Plakat premium

Plakaty drukowane w bardzo wysokiej rozdzielczości (1440 dpi) na znakomitej jakości papierze. Zastosowanie technologii HP Latex zapewnia żywe kolory na lata, które są odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Plakaty świetnie prezentują się w aluminiowych ramach z płytą pleksi, która nadaje całości elegancki charakter. Plakaty premium drukowane są na półbłyszczącym papierze.
  • Gramatura: 300g/m2
  • Dodatkowe informacje: Do plakatów dostępne są ramy aluminiowe i antyramy.