-48% PROMOCJA NA WSZYSTKIE PRODUKTY.   Jeszcze tylko
UKRYJ
Firma
Zamówienia
Porady
Zdjęcia
Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy
Plakat KBENHAVN / Kopenhaga / Danmark / DANIA. Duńskie kobiety w ciąży w samba taniec karnawał, duńskie kobiety są bardziej freeminded i nie są nieśmiali, aby pokazać ich pregancy, kobiety w ciąży w akcji w
Plakat:
KBENHAVN / Kopenhaga / Danmark / DANIA. Duńskie kobiety w ciąży w samba taniec karnawał, duńskie kobiety są bardziej freeminded i nie są nieśmiali, aby pokazać ich pregancy, kobiety w ciąży w akcji w .
Autor:
Numer zdjęcia:
#44946147
Słowa kluczowe:
taniec, kostium, ludzie, słońce, kobiety, Damska, gospodarka, sfinansować, ubierać.
Wizualizacja produktu

Plakat standard

Plakaty drukowane na wysokiej jakości papierze. Zastosowanie technologii HP Latex zapewnia żywe kolory na lata, które są odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Plakaty standard drukowane są na półbłyszczącym papierze.
  • Gramatura: 200g/m2
  • Dodatkowe informacje: Do plakatów dostępne są ramy aluminiowe i antyramy.

Plakat premium

Plakaty drukowane w bardzo wysokiej rozdzielczości (1440 dpi) na znakomitej jakości papierze. Zastosowanie technologii HP Latex zapewnia żywe kolory na lata, które są odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Plakaty świetnie prezentują się w aluminiowych ramach z płytą pleksi, która nadaje całości elegancki charakter. Plakaty premium drukowane są na półbłyszczącym papierze.
  • Gramatura: 300g/m2
  • Dodatkowe informacje: Do plakatów dostępne są ramy aluminiowe i antyramy.