-50% NA WSZYSTKIE PRODUKTY !    Jeszcze tylko
UKRYJ
Firma
Zamówienia
Porady
Zdjęcia
Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy
Plakat Brooklyn, Nowy Jork - 27 maja: Słynna restauracja Nathana jest ponownie dla biznesu prawie siedem miesięcy po SuperStorm Sandy poważnie uszkodzony kultowego punkt orientacyjny na 27 maja 2013 r Coney
Plakat:
Brooklyn, Nowy Jork - 27 maja: Słynna restauracja Nathana jest ponownie dla biznesu prawie siedem miesięcy po SuperStorm Sandy poważnie uszkodzony kultowego punkt orientacyjny na 27 maja 2013 r Coney .
Autor:
Numer zdjęcia:
#36205993
Słowa kluczowe:
żółty, malować, stary, miejsce, ściana, jedzenie, zielony, posiłek, restauracja.
Wizualizacja produktu

Plakat standard

Plakaty drukowane na wysokiej jakości papierze. Zastosowanie technologii HP Latex zapewnia żywe kolory na lata, które są odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Plakaty standard drukowane są na półbłyszczącym papierze.
  • Gramatura: 200g/m2
  • Dodatkowe informacje: Do plakatów dostępne są ramy aluminiowe i antyramy.

Plakat premium

Plakaty drukowane w bardzo wysokiej rozdzielczości (1440 dpi) na znakomitej jakości papierze. Zastosowanie technologii HP Latex zapewnia żywe kolory na lata, które są odporne na szkodliwe działanie promieni UV. Plakaty świetnie prezentują się w aluminiowych ramach z płytą pleksi, która nadaje całości elegancki charakter. Plakaty premium drukowane są na półbłyszczącym papierze.
  • Gramatura: 300g/m2
  • Dodatkowe informacje: Do plakatów dostępne są ramy aluminiowe i antyramy.