Zabawy dziecięce

Obraz dziecięca muzyka

Obraz dziecięca muzyka

W aktualnej galerii obrazów znajdziecie takie dekoracje, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom!

Jeśli szukasz sposobu na upiększenie dziecięcego pokoiku, obrazy zabawy dziecięce z pewnością spotkają się z Twoim zainteresowaniem. Motyw dziecka w formie malarskiej ozdoby wniesie do sypialni powiew radości, pozytywną energię i moc koloru. Detal ścienny odświeży wystrój i stworzy w nim przytulną atmosferę. Wśród naszych dekoracji znajdziesz płótno imitujące obraz "Zabawy dziecięce" P. Bruegla. Dziecięce sceny zachęcą maluchy do wspólnych chwil w towarzystwie rówieśników i wprowadzą do wnętrza szczyptę baśniowości. W ofercie dostępne są także inne malowidła z dziećmi w roli głównej. Poniżej przedstawiamy jak je wykorzystać w pokoju dziecka.

PRODUKTÓW: 60
Obraz bańki mydlane

Obraz bańki mydlane

Kolorowy świat dziecięcy potrzebuje jeszcze większej ilości barw! Zainspirujcie się naszą galerią!
Obraz dyptyk piłkarski

Obraz dyptyk piłkarski

W pokoju małego kibica powieśmy duży obraz (a najlepiej dwa!) z piłkarskim motywem.
Obraz dzieci i balony

Obraz dzieci i balony

Obraz z bajkowym tematem spodoba się każdemu dziecku. Dekorację umieśćmy na ścianie tuż przy łóżku.
Obraz dziewczyna w czerwonej sukience

Obraz dziewczyna w czerwonej sukience

Obraz imitujący akwarelę to sposób na wprowadzenie subtelnej dekoracji do pokoju dziecięcego.
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Obraz beztroskie zabawy

Obraz beztroskie zabawy

Małe obrazki mogą stanowić ozdobę korytarza szkolnego. Wykorzystajmy radosne motywy graficzne.
Obraz dziewczynka na huśtawce

Obraz dziewczynka na huśtawce

Taki obraz umieśćmy w pokoju dziewczynki. Romantyczny motyw inspirowany jest "Anią z Zielonego Wzgórza".
Obraz leśna wycieczka

Obraz leśna wycieczka

Proponowane przez nas obrazy wykonane są z użyciem całkowicie bezpiecznych, atestowanych materiałów.
Obraz plac zabaw dla dzieci

Obraz plac zabaw dla dzieci

Na placu zabaw nikt się nie nudzi! Duży i kolorowy obraz spodoba się najmłodszym.
Zobacz zdjęcie
Obraz radosne dzieci

Obraz radosne dzieci

Graficzne obrazy przypominają ilustracje z książeczek dla dzieci. Może zainspirują do wymyślania bajkowych historii?
Obraz zabawy na śniegu

Obraz zabawy na śniegu

Zimowe, bardzo kolorowe inspiracje dla dzieci - bo mroźna aura nie oznacza nudy!
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Obraz zabawy dziecięce: ozdoba w wydaniu niderlandzkim

Miłośnicy klasyki nie powinni się długo wahać – dzieło Petera Bruegla doskonale oddaje klimat dziecięcego świata fantazji i pięknie wpasuje się w przestrzenie, w których dominują naturalne materiały oraz tradycyjne rozwiązania aranżacyjne. Obraz "Zabawy dziecięce" z łatwością wkomponujemy w wystrój jasnej sypialni, wyposażonej w wiklinowe meble, panele, ciepłe detale. Malarska ozdoba ścienna sprawdzi się doskonale w duecie z drewnianym, klasycznym łóżkiem – może być wykorzystana nad biurkiem lub komodą.

Obraz ożywi monochromatyczną przestrzeń i wyeksponuje urok wnętrza, zdominowanego przez przytulne kolory, w tym pomarańcz, karmel, ciepły brąz. Płótno będzie się dobrze prezentować w dziecięcym wnętrzu, ponieważ realizuje tematykę bliską najmłodszym – przedstawia bawiące się przy użyciu różnych przedmiotów dzieci. Zastosowanie takiej dekoracji w pomieszczeniu będzie wpływać na wyobraźnię maluchów i zachęci ich do kreowania własnych zabaw w zaciszu pokoiku.

Galeria obrazów w pokoju dziecka

A co powiesz na stworzenie we wnętrzu galerii obrazów? Jeśli przestrzeń dziecięcego pokoju jest wystarczająco duża, nic nie stoi na przeszkodzie byśmy jedną ze ścian przeznaczyli na ekspozycję klimatycznych płócien ze sztuką. Doskonale w tej roli sprawdzi się cykl dzieł Goi, namalowanyc w latach 1786-1787. Obrazy zabawy dziecięce przedstawiające maluchy w różnorodnych miejscach i oddanych najróżniejszym rozrywkom, stworzą w pokoju dziecka odpowiedni klimat i wniosą do niego feerię radosnych barw. W kolekcji marki znajdziesz najsłynniejsze obrazy Goi realizujące motyw dzieciństwa –"Dzieci bawiące się w żołnierzy", "Dzieci przy zabawie Pidola lub Recorrecalles","Dzieci bawiące się w corridę", "Dzieci bijące się i bawiące na huśtawce", "Dzieci bijące się o kasztany" oraz"Dzieci szukające w ruinach ptasich gniazd". Płótna imitujące oryginały nie narażą Cię na duże koszty i efektownie upiększą przestrzeń dziecięcej sypialni, czyniąc ją barwniejszą i przyjemniejszą w odbiorze.

Kolorowe dekoracje: obrazy zabawy dziecięce 

W dziecięcych wnętrzach z powodzeniem sprawdzą się także słoneczne obrazy, dobrze imitujące dzieła amerykańskiego artysty – Terry'ego Avona Redlina. Współczesny malarz zostawił w swoim dorobku radosne sceny z dziećmi w roli głównej. Maluchy puszczające latawce, dzieci lepiące bałwana lub zagrabiające liście – wśród obrazów tego artysty z pewnością znajdziesz dekorację ścienną, która idealnie odda klimat aranżowanej przez Ciebie przestrzeni i zapewni jej przytulną oprawę.

Sielska otoczka i malowniczość dzieł, sprawiają, że te pięknie prezentują się w zestawieniu z rustykalną stylistyką. Obrazy zabawy dziecięce podkreślą urok drewnianych mebli, wiklinowych dodatków i elementów stylizowanych na retro.

Sielankowe i wakacyjne krajobrazy ocieplą pomieszczenie, a także wniosą do niego nutkę przygody i radość życia. Taki motyw możesz wykorzystać do ozdoby wnętrza, jeśli chcesz pobudzać dzieci do kreatywnego myślenia i szukania rozrywek z dala od ekranu komputera. Pozytywny pejzaż z dziećmi na ścianie przypomni najmłodszym, że świat warto poznawać na zewnątrz. Płótno zmobilizuje najmłodszych do twórczych zabaw z innymi maluchami i stworzy we wnętrzu przyjemny nastrój, sprzyjający poczuciu bezpieczeństwa.


Inne tematy zdjęć

krystalicznie czysty Opactwo cystersów w Fontenay Budzik karmienie piersią Mała Panew uklad miesniowy Nowa Zelandia Rakaposhi Haramosh