-48%
Jeszcze tylko

Obrazy usta

PRODUKTÓW: 1 002 548
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Usta - ależ one kuszą!

Czerwone ustaUśmiechnięte, zmysłowe, urocze, a może zaciśnięte ze złości? Usta mogą mieć różne oblicza, jedno jest jednak pewne - gdyby nie one, trudniej byłoby wyrażać nam emocje. Ludzka mimika to niezawodny sposób komunikowania się. Gdy słowa zawodzą, przekaz niewerbalny powie nam prawdę o rzeczywistych emocjach rozmówcy. Szczególnie, jeśli przyjrzymy się jego ustom. W końcu to one mają najwięcej do powiedzenia - dosłownie i w przenośni.

Być jak Marylin Monroe  

“W skład” mimiki wchodzą ruchy całej twarzy. To jednak usta odgrywają tu szczególną rolę. Uśmiechu, przygryzienia warg czy szyderczego wykrzywienia po prostu nie da się nie zauważyć. Ta niezwykła część ciała jest również wyznacznikiem naszej seksualnej atrakcyjności. Duże i czerwone usta nie od dziś uważane są za wyjątkowo kuszące. Dowodem jest choćby ikona stylu z dawnych lat, czyli nie kto inny jak Marylin Monroe.

Wnętrze ze stylowym dodatkiem

Jeśli Wy też uważacie, że narząd mowy jest nie tylko pożyteczny, ale także ponętny, nie wahajcie się - niech na Waszej ścianie czym prędzej zawiśnie obraz usta. Minimalistyczny, lecz zdecydowany obraz będzie sugerował Wasz nieprzeciętny charakter. Koło takiego zdjęcia nie da się przejść obojętnie! Usta, które znajdziecie w ofercie sklepu Redro mogą jednak wyglądać nie tylko kusząco. Znajdziecie tutaj całą gamę kolorowych, fikuśnych ust, które szczególnie spodobają się dzieciom. Nie zabrakło również ust w nieco innym wydaniu - na przykład paszczy lwa, czy wielkich zębisk krokodyla. Dla bardziej wymagających sklep Redro przygotował także zestaw rysunków i fotografii, przedstawiających buzie w całej krasie - uśmiechniętych, zadziwionych, smutnych, wzruszonych czy nawet… sennych.

Nie tylko w domu

Obrazy usta doskonale wpasują się w stylistykę wielu wnętrz. Będą dobrze wyglądać zarówno w salonie, jak i w kuchni czy pokoju dziecięcym. Co jednak ciekawsze, obrazy tego typu świetnie sprawdzą się nie tylko w domu. Bo przecież usta to nie tylko piękne, zadbane wargi, ale także… zęby! Żaden gabinet dentystyczny nie powstydzi się zdjęcia przedstawiającego buzi z szeregiem zdrowych, białych zębów. Podobna fotografia może zawisnąć również na uniwersytecie, motywując do nauki studentów stomatologii; równie dobrze sprawdzi się także w szkole podstawowej, przypominając dzieciom o obowiązku sumiennego mycia zębów.

Usta to niezastąpiony, wielofunkcyjny narząd. Za ich pomocą mówimy, śmiejemy się, całujemy ukochaną osobę oraz wyrażamy emocje. Dobrze wyeksponowane usta zawsze będą wyglądać pięknie - nieważne, czy na nas czy na obrazie.


Inne tematy zdjęć

Sanok Nadleśniczy jesion łowiectwo Skały koń nowokirgiski Kaseta donat