Jesieni dla dzieci

Jesień to dla wielu z nas najpiękniejsza pora roku - zwłaszcza, jeśli jest złota i słoneczna! Liście w rdzawych odcieniach wirujące na wietrze, pierwszy ogień w kominku i ciepłe, wełniane szaliki to coś, co naprawdę da się lubić. Dni są bowiem jeszcze ciepłe, a zima majaczy dopiero gdzieś w bliżej nieokreślonej oddali. Uroki jesieni warto nie tylko doceniać samemu, ale także pokazywać je dzieciom. Tak naprawdę każda pora roku ma w sobie coś wyjątkowego. By nasze pociechy zachwyciły się urokiem jesieni, w ich pokoju można powiesić obrazy jesieni - dla dzieci. Wśród naszych obrazów znajdziecie wiele różnorodnych propozycji, które przypadną do gustu każdemu maluchowi. Niech więc złota jesień na stałe zagości w naszych domach! 

PRODUKTÓW: 70
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie
Zobacz zdjęcie

Obrazy z jesienią dla dzieci - piękno dobrych wspomnień

Fotografie przedstawiające dzieci bawiące się wśród jesiennych liści przywołują pozytywne wspomnienia z naszego własnego dzieciństwa. Wielu z nas chciałoby wrócić do tego cudownego okresu bez poważnych trosk i codziennych “dorosłych” problemów. Dziś, kiedy mamy już własne rodziny i z rozrzewnieniem spoglądamy na nasze bawiące się w kącie pociechy, chcielibyśmy, aby i one tak miło wspominały swój okres dorastania. Czymś, co może zachęcić ich do zabawy na zewnątrz w pogodne, jesienne dni, są właśnie obrazy jesieni dla dzieci. W ofercie znajdziecie wiele różnorodnych grafik i fotografii, odpowiadających gustom nawet najbardziej wybrednych, małych krytyków sztuki wnętrzarskiej. Większość to obrazy z jesienią dla dzieci przedstawiające pląsające w liściach przedszkolaki, radosne dziewczynki z liściastymi bukietami na głowach, rodzinne spacery po lesie i wiele, wiele innych. A wszystko oczywiście w dominujących kolorach jesieni - brązach, żółcieniach i ceglastej czerwieni. Powyższe propozycje to między innymi realistyczne fotografie, które można powiesić na ścianie lub postawić na regale w pięknych ramkach. Spodoba się to zwłaszcza osobom preferującym subtelne dekoracje, pozbawione ekscentrycznych elementów, rzucających się w oczy detali czy abstrakcyjnych wzorów. Dzięki nim każde wnętrze zyska przytulny i “domowy” charakter.

Rysunkowe obrazy jesieni dla dzieci: dla radosnych urwisów

Realistyczne fotografie prezentujące jesienną aurę to oczywiście nie wszystko, co znajdziecie w sklepie Redro. W pokojach tych bardziej energicznych i ciekawskich dzieciaków, znacznie lepiej sprawdzą się rysunkowe obrazki z jesiennym motywem. Mogą one przedstawiać nie tylko dzieci pochłonięte zabawą wśród liści, ale także wszystko inne, co wiąże się z tą porą roku: zwierzątka, rośliny, owoce, warzywa czy nawet Panią Jesień we własnej osobie. Każde dziecko, bez względu na wiek czy płeć, znajdzie więc tu coś dla siebie. Jeśli chodzi o jesienne zwierzęta, to będą to przede wszystkim jeże, wiewiórki lub liski - a więc bardzo przyjazne i wesołe stworzonka.

Obrazy jesieni dla dzieci z motywem roślinnym to zaś najczęściej rysunki przedstawiające żołędzie, szyszki, słoneczniki, drzewa o rdzawej koronie z liści czy wszystkie możliwe gatunki grzybów (wiemy, że teoretycznie grzyby to nie rośliny). Wśród jesiennych owoców i warzyw królują oczywiście jabłka, dynie (te halloweenowe i nie tylko) oraz marchewki, papryki  i wszystko, co ma brunatny, żółty lub czerwony kolor. Rysunkowe obrazy z jesienią dla dzieci świetnie nadają się do kolorowania. Możemy przystosowywać dla dziecka “stopień zaawansowania” takich kolorowanek - trudniejsze będą na przykład rysunki z liściastymi drzewami (ze względu na wielość szczegółów), a nieco łatwiejsze - obrazki z owocami, zwierzątkami itd.

Jak udekorować wnętrze obrazkami z motywem jesieni?

Jeśli chcemy, by w dziecięcym pokoju na stałe zapanowała jesienna aura, najlepiej będzie, jeśli całe pomieszczenie utrzymamy w kolorach jesieni. Świetnie sprawdzi się tu na przykład połączenie ciemnej zieleni z brązem, brunatnej czerwieni ze zgaszonym żółtym itd. - kolory możemy właściwie mieszać dowolnie, wedle naszego uznania. Obrazy jesieni dla dzieci mogą zostać także uzupełnione innymi pasującymi dodatkami. Doskonałym rozwiązaniem będą tutaj ludziki z kasztanów, które nasza pociecha może zrobić własnoręcznie, brokatowe szyszki w ładnym koszyku, bukiety suszonych liści w wazonie czy sznureczki z suszonymi grzybami powieszone w wybranych miejscach. Obrazy jesieni dla dzieci to piękne ozdoby, które przywołują na myśl ciepłe wspomnienia i pomagają docenić piękno otaczającego świata. Warto urządzić więc pokój tak, by zawitała do niego Pani Jesień! 


Inne tematy zdjęć

Fenkuł włoski spam Dunaj kwiat lawendy Oia biale tulipany w poziomie do kuchni filmować prasowanie