OBRAZ: Szkic gołębia (682535)

Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy 
Obraz Szkic gołębia
Obraz: Szkic gołębia.
Produkt nie będzie posiadał znaku wodnego.
Autor: © Lonely; Numer zdjęcia: #682535
złoto, piękno, elegancja, tradycyjny, projekt, charakter, zwierzęcy, odizolowany, piękny.
Wizualizacja produktu:
Wybierz materiał:
Wydrukuj jako:
Materiał:
Materiał:
Obraz na płótnie

Nadruk nanoszony jest na wysokiej jakości płótno artystyczne, które następnie naciąga się na krosno malarskiego (blejtramy). Nadruk na płótnie, pokrywa także boczne krawędzie, dzięki czemu, nie ma konieczności oprawiania wzoru dodatkową ramą. Dla osób poszukujących dodatkowych efektów, proponujemy wydruk obrazu składający się z kilku cześći, które mogą stanowić tryptyk, całość pięknej kompozycji.

Sposób montażu: Produkt gotowy do bezpośredniego przymocowania na ścianę. Opcjonalnie można nabyć obraz w ramie zewnętrznej

Wybierz
Wymiary
Układ:
Wybrany układ:
Rama:
Efekt
Odbicie
Cena: 416,00PLN
Dodaj do ulubionych

Opinie

Bardzo profesjonalnie, szybko. swietny kontakt.
dziekuje i polecam
ksosnowska Dodano: 22.07.2016
Serdecznie Polecam, szybka i fachowa obsługa, Naprawdę nie spodziewałam się aż takiego zaangażowania - mimo sporych zmian do aktualnego portretu z mojej strony otrzymałam to co chciałam. Wszelkie korekty i dostarczenie przesyłki odbyło się błyskawicznie. Po 2 dniach obraz zajął swoje wyjątkowe miejsce w salonie ciesząc oko nie tylko nasze, ale i osób nas odwiedzających. Przesyłka zapakowana profesjonalnie. Przyszłym klientom po prostu polecam - a wam z całego serca dziękuję!!!
Wioletta Tomczak Dodano: 29.06.2016
Polecam sklep. Zamowilam własne zdjęcia na płótnie. Projektowanie bylo wygodniejsze niż w innych sklepach z taką ofertą. Przesyłka przyszła szybko, obrazy były bardzo solidnie opakowane. Dziękuję. Będę o Was pamiętać.
Anna K. Dodano: 10.06.2016
Polecam wszystkim, bardzo szybka realizacja zamówienia, doskonała transakcja.
Alicja S. Dodano: 10.06.2016
Więcej opinii >