-48% PROMOCJA NA WSZYSTKIE PRODUKTY.   Jeszcze tylko 
UKRYJ
Firma
Zamówienia
Porady
Zdjęcia
Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy
Naklejka Edytowalne mapa świata z wszystkich państw.
Naklejka:
Edytowalne mapa świata z wszystkich państw..
Autor:
Numer zdjęcia:
#36777855
Słowa kluczowe:
tło, streszczenie, projekt, stary, retro, rocznik wina, odizolowany, podróżować, ilustracja.
Wizualizacja produktu

Naklejka standard

Drukowana jest na samoprzylepnej folii PCV, która znakomicie sprawdza się na gładkiej powierzchni. Idealnie nadaje się do oklejania np. mebli, drzwi,  szyb, urządzeń gospodarstwa domowego.Dzięki technologii hp latex żywe, nigdy nie blaknące kolory będą cię cieszyć przez wiele lat. Naklejkę  można delikatnie przemywać.

Naklejka witrażowa

Naklejka wydrukowana na przeźroczystej folii. Po zamontowaniu na szybie daje efekt barwionego szkła . Znakomicie nadaje się do dekoracji okien i przeszklonych drzwi, zarówno wejściowych, wewnętrznych, jak i meblowych. Nadaje się również do oklejania gładkich ścian .Dzięki technologii hp latex żywe, nigdy nie blaknące kolory będą cię cieszyć przez wiele lat. Naklejkę można delikatnie przemywać.


Naklejka frontstick

Klej znajduje się na zadrukowanej stronie. Pozwala od wewnątrz wykleić szklane powierzchnie – okna wystawowe, witryny sklepowe, szyby pojazdów, przeszklone ławy, przeszklone drzwi itd. Dzięki technologii hp latex żywe, nigdy nie blaknące kolory będą cię cieszyć przez wiele lat.


Naklejka na magnes

Naklejka standardowa, ale na podłożu magnesowym, dzięki czemu można ją mocować i demontować na dowolnych sprzętach AGD bez potrzeby klejenia. Dzięki technologii hp latex żywe, nigdy nie blaknące kolory będą cię cieszyć przez wiele lat. Naklejkę można delikatnie przemywać.


Grafika na szkle