-42%  NA WYBRANE PRODUKTY !
Fototapeta Wszystkiego najlepszego z okazji m? Odych brodaty facet z modnej fryzur? I brod? Patrz? C na aparat fotograficzny, jaskrawo u? Miechni? Ty z? Bów, zadowolony z dnia wolnego w pracy.
Fototapeta:
Wszystkiego najlepszego z okazji m? Odych brodaty facet z modnej fryzur? I brod? Patrz? C na aparat fotograficzny, jaskrawo u? Miechni? Ty z? Bów, zadowolony z dnia wolnego w pracy..
Autor:
Numer zdjęcia:
#102977450
Słowa kluczowe:
nowoczesny, zamknąć, osoba, młody, ściana, styl, piękny, studio, atrakcyjny
Podobne
Portret pięknej dojrzałej blondynka brodatych facet z modną fryzurę w casual szarą koszulę uśmiecha się i patrząc w kamerę.
Zamknij si? Pi? Kny m? Ody cz? Owiek ze stylowym fryzur? I brod? W niebieskim t-shirt patrz? C powa? Ne wypowiedzi w aparacie.
Zamknij się portret przystojny męski facet z brodą stwarzających w trzech kwartałach, patrząc w kamerę i szczęśliwie uśmiecha się. Koncepcja stylu życia.
Atrakcyjny szwedzki cz? Owiek ze stylowymi w? Osami i brod?? Mieje si? ​​Zabawne opowiadanie przyjaciel z skrzyżowanymi dłońmi i zamkniętymi oczami.
Portret przystojnego, nordyckiego beztroskiego mężczyzny z modną fryzurą stwarzającą czasopismo o młodych udanych biznesmenach.
Zamknij się przystojny brodaty facet hipster z włosami w bułce, w niebieskiej koszulce stojącej w profilu, patrząc na bok, stwarzając na zdjęciu.
Przystojny mężczyzna nordyckich z brodą i stylową fryzurę w szarej koszuli i dżinsach uśmiecha się, patrząc w kamerę, trzyma ręce w kieszeniach.
Szczęśliwego brodatych facet z przystojny fryzura spojrzenie na aparat fotograficzny, uśmiecha się i wskazując na bok z ręką. Skopiuj miejsce.
Portret wesoły przystojny brodatych facet z modnej fryzury uśmiecha się, stwarzających dla lookbook strzelać do słynnej marki mody.
Radosny dojrzały facet z brodą stwarzające dla artykułu w uniwersyteckiej gazecie, wskazując na bok z palcami na obu dłoniach i uśmiechając się.
Zamknij si? Pi? Kny szwedzki cz? Owiek ze stylowym fryzur? I brod? W niebieskim t-shirt patrz? C aparat fotograficzny z powa? Nymi wypowiedzi.
Zamknij si? Przystojny facet przystojny z modnej fryzur? I brod? Patrz? Cw kamer ?, trzyma? G? Ow? W trzech czwartych z powa? Nej wypowiedzi.
Pi? Kny silny cz? Owiek z przystojny fryzur? I brod? W niebieskiej koszuli skierowanej do boku z zaskoczony wyraz twarzy. Skopiuj miejsce na reklamę
Profil wesoły przystojny mężczyzna z modną fryzurę i brodę uśmiecha się jasno i wskazując na wolną przestrzeń dla reklamy.
Portret ekspresyjny przystojny mężczyzna z stylowych włosów i brodę uśmiecha się, naciskając palmy razem przed nim prosząc jego dziewczyna wybaczyć po głupi żart.
Przystojny m ?? czyzna projektant w modelu casting pokazano palcem wskazuj? Cym na dziewczynie, które najbardziej go zainteresowa?
Zamknij si? Pi? Kny m ?? czyzna facet z lekkimi w? Osami, modne w? Osy i brod? W szarej koszuli u? Miechni? Ty i patrz?
Portret radosny pi? Knych m ?? czyzn z modnej fryzur? I brod? W niebieskim t shirt? Mieje si? ​​I wskazuj? C do góry nogami dwiema r? Kami. Skopiuj miejsce na reklamę.
Portret atrakcyjne brodaty cz? Owiek gospodarstwa strony na czole z winy wyra? Enie po zapominaniu zapomnia? O telefon matka w jej urodziny
Portret atrakcyjne brodatych mężczyzna z przystojny fryzurę przekraczania rąk na klatce piersiowej, spojrzenie na aparat fotograficzny z flirty wyrażenie.
Zamknij się portret atrakcyjnego faceta śmieszne ze stylowym fryzurą i brodą pokazując język i podejmowanie głupie wyrażenie próbuje się śmiać płacz dziecka.
Atrakcyjna słynna piosenkarka machając palcem i uśmiechając się delikatnie do swojego fana, który chce wziąć autograf, pokazując mu, że się zapieknie.
Dobrze wyglądający dojrzały facet ze stylowym fryzurą i brodą trzymającym palec wskazujący na wargach, prosząc przyjaciela, że ​​nie opowiada nikomu opowiadanej historii.
Przystojny szwedzki dojrzały facet z wielką fryzurę i brodę uśmiecha, patrząc w kamerę z przekonaniem i flirty wyrażenie.
Przystojny mężczyzna nordycki z brodą i stylową fryzurą rozprzestrzenia się rąk z cynicznym i średnim wyrazem, gdy ktoś popycha go na ulicę.
Dobrze wyglądający nieuszkodzony dojrzały facet ze stylową fryzurą w szarym szmatym patrzącym w aparat fotograficzny, rozciąga dłonie z winy, kiedy szef zapytał go pytanie.
Happy entuzjastycznie brodaty tata z stylowymi ubraniami krzyczy, aby pozdrowić swojego syna gra w baseball w zespole szkolnym.
Nieszczęśliwy przystojny młody człowiek z modną fryzurą i brodą trzymającą głowę z ręką, zdenerwowany, rozumiejąc, że zapomniał lunchu do pracy w domu.
Portret przystojny brodaty mężczyzna z wielką fryzurę, wskazując palec wskazujący w aparacie i jasno uśmiechnięty. Skopiuj miejsce
Szczęśliwy brodatą przystojny mężczyzna z modną fryzurę, wskazując palcem u góry z uśmiechniętą twarzą. Skopiuj miejsce na reklamę.
Zamknij się portret przystojny brodaty mężczyzna z stylową fryzurę grając z noworodkiem gesticulating z rąk i podejmowania głupie twarze.
Atrakcyjny szwedzki facet ze stylowymi włosami i brodĘ ... w szarej koszuli trzymajĘ ... c brodę i zamyślony patrzĘ ... c na bok na temat jego przyszłoś ci.
Przystojny męski facet z brodą zobaczył piękną dziewczynę, która wpatruje się w niego na ulicę i stara się złapać ją palcem wskazującym z flirty.
Brodaty atrakcyjny facet trzyma głowę z rękami o wyrażeniu niezręczności patrząc na swojego najlepszego przyjaciela, który co coś głupiego na publicznej.
Manly guy piękne z modne fryzura i broda posiadania wyrażenie twarzy flirty wskazujące na stronie z palcem na białej ścianie. Skopiuj miejsce.
Poważny dojrzały szwedzki facet czuje się bardzo winny, prosząc matkę o przebaczenie mu, że przez dłuższy czas jej nie odwiedzał. Język ciała.
Atrakcyjne brodaty facet z gniewnej wypowiedzi stara się skoncentrować, a sąsiadów w następnym apartamencie partyingu z głośną muzyką
Przystojny dojrzały facet z brodą trzymając się za ręce z przodu ze średnim wyrazem pokazując człowieka na ulicy, aby nie zbliżyć się do niego.
Zamknij z Zabawna przystojny mężczyzna z dobrej fryzury i brodę w niebieskiej koszulce podejmowania głupie twarzy w aparacie. Język ciała.
Dobrze wyglądający szwedzki facet z brodą i chłodną fryzurę trzymającą się za rękę przy uchu, pokazujący, że nie słyszy ostatnich słów, które mówi jego przyjaciel.
Pi? Kny brodaty cz? Owiek z modne fryzjerstwo trzymaj? C si? Za pasek, potępiając patrząc na małe dziecko, którzy próbują kraść cukierków.
Zamknij się portret radosny przystojny facet z modną fryzurę i brodę w profilu, wskazując palcem na białym tle z miejsca na kopię.
Pi? Kny szwedzki facet z przystojny fryzura i broda patrz? C na kamery z wyra? Enia? Mieszn? Twarzy, d? Ugie warg i wskazuj? Cw górnej cz ?? ci palcem. Skopiuj miejsce.
Pi? Kny szwedzki facet patrz? C bardzo podekscytowany po zobaczeniu cute little kitten i trzymaj? C si? R? Ce przed nim go do pat to.
Portret przystojny brodaty cz? Owiek ze stylowym fryzjk? Jest przerażony przez kota, który nagle skoczył obok niego na ulicy
Pi? Kny m? Ody facet ze stylowym fryzjk? I brody plugging uszy z palcami s? Uchania g? O? Skich odgłosów ciężkiej muzyki z mieszkania powyżej
Portret nieszczęśliwego brodatego mężczyzny zamykającego uszy palcami z zirytowaną miną próbującą nie słyszeć złego śpiewu z mieszkania sąsiada.
Przystojny asian asystent sklepu uśmiecha się i wzruszając, gdy klient pyta o modelach sneakers, które są niedostępne w magazynie.
Portret atrakcyjne m? Ody cz? Owiek z modne fryzury i broda r? Ce trzymaj? C si? Przed nim w pozycji boksu b? Dzie walka.
Piękne dojrzałym mężem z brodą trzymając się za ręce na głowie z zadowoleniem emocji nie może uwierzyć, że jego żona urodzi syna jutro.
Zabawny przystojny brodaty człowiek czyniąc hush gest ręką prosząc małe dziecko, aby milczeć i nie mów mam o ich sekret.
Portret przystojny szwedzki człowiek z modne fryzury i broda w dorywczo szare ubrania patrząc w aparacie z zaskoczony wyrażeń i gesticulating ręką.
Portret hadsome młody człowiek z stylową fryzurę i brodę w niebieskiej koszulce beig zmęczony po spędzeniu dzień z małym dzieckiem
Portret dojrzałym przystojny facet oglądania telewizji po pracy w domu, będąc zdenerwowany widząc jego ulubiony koszykarz przegrywa w meczu.
Portret nieszczęśliwego dojrzałym brodatym facetem w szarej koszuli trzymającej rękę na policzku wyczerpanym i zmęczonym po ciężkim testie na pracę.
Wszystkiego najlepszego z okazji przystojny brodatych facet ze stylowym fryzurę jasny uÅ> miecha się z zę bami i wskazujĘ ... c na bok z palcem na biaÅ,ym tle. Skopiuj miejsce
Przystojny mężczyzna ze stylowymi włosami i brodą krzyczący z przerażoną wyrazem szukający horrorów z dziewczyną na randce.
Portret zmęczony przystojny mężczyzna trzymając się za ręce na głowie, pochylając się z powrotem na krześle, aby odpocząć przez kilka minut podczas ciężkiego dnia w biurze
Portret szczęśliwy przystojny facet z brodą radośnie uśmiecha się i wskazując na bok z palcami indeksu na obu rąk. Skopiuj miejsce.
Portret atrakcyjne m? Ody cz? Owiek ze stylowym fryzur? Gospodarstwa strony na brodzie z mi? O? Ci wyrazu, patrz? Cw kamer ?. Facet myśli o przyszłym życiu.
Piękny brodaty mężczyzna o wspaniałej fryzurze skrzyżował ręce na piersi ze znaczącym wyrazem po obejrzeniu jego byłej dziewczyny z nowym mężczyzną.
Proszę wybacz mi. Nieszczęśliwy szwedzki mężczyzna ze smutnym wyrazem naciskając dłonie przed siebie, prosząc o przebaczenie żony za to, że boli jej uczucia.
Dobrze wyglądający mężczyzna o stylowych fryzurach i brodę z szczęśliwą ekspresją w końcu może oddychać łatwiejsze po znalezieniu telefonu pod stołem w kafeterii.
Przystojny dojrzały facet z brodą, wskazując na aparat fotograficzny z palcami indeksu na obu rękach z happy expression.Copy przestrzeni.
POrtrait i młodych przystojny facet z modnej fryzury i broda skierowana do góry nogami palcami na białym tle. Skopiuj miejsce.
Pi? Kny brodaty cz? Owiek z stylowym fryzur? U? Miechni? Te i rozprzestrzeniania r? Ce nie wiedzie? Co powiedzieć w odpowiedzi. Język ciała.
Zmartwiony atrakcyjnym brodatym facetem z wyciśniętymi dłońmi przed twarzą, proszącym szefa, aby go nie wyrzucił po wielkim błędzie w pracy.
Piękny mężczyzna nordycki z modną fryzurą i brodą zmęczoną, masującymi świątynie z palcami próbującymi skupić się na pracy.
Portret Zabawna przystojny mężczyzna z brodą podejmowania głupie twarze i gesticulating z rąk, aby przyciągnąć uwagę płacz małego syna.
Portret pięknej nordic facet z modną fryzurę i brodę gospodarstwa głowę z rąk cierpi na ból głowy po długim dniu pracy.
Portret przystojny mężczyzna ze stylowym fryzurą i brodą o zmęczony wyraz ze względu na bóle głowy po ciężkim dniu pracy.
Portret pięknej nordyckiej brodaty facet zamykający uszy z rękami pokazano przyjaciela, którego nie chce usłyszeć jego wymówki za złe zachowanie.
Zabawny młody szwedzki człowiek z modną fryzurą i brodą przylepił język po wyrażeniu wstrętu po degustacji zupy w kafeterii.
Portret przystojny szwedzki facet z modnymi włosami i brodą zszokowany po usłyszeniu, ile żona spędził na butach.
Upset starsze brodatego faceta ze stylowym fryzjerem rozprzestrzeniania rę ce i krzyczeć dziko na stadionie, gdy jego ulubiony mecz baseball przegrywa mecz.
Portret modnego młody człowiek trzyma palec na ustach pokazano jego przyjaciel, aby zamknąć usta i przestać żartować w nieodpowiednim momencie.
Nieszczęśliwy przystojny mężczyzna o dobrej fryzurze i brodacie czuł się wyczerpany, trzymając palec po głowie starając się przypomnieć, gdzie mieszka kluczyki do samochodu.
Zamknij nieszczęśliwego przystojnego faceta z brodą trzymającą włosy z rąk, będąc super rozczarowany złamanym nowym smartfonem.
Zamknij portret pi? Knej brodaty cz? Owiek ze stylowym fryzur? I odzie? Patrz? C na bok i my? Li o projekcie pokoju.
Zamknij nieszczęśliwego przystojnego brodatego faceta, zakrzywionego wargi i patrzącego w zdumienie aparatu, nikt nie dał mu prezentu na urodziny.
zobacz więcejschowaj
Materiały

Fototapeta lateksowa

Powstaje z materiału lateksowego o gładkiej i matowej powierzchni dającej fotograficzny efekt. Wykorzystana technologia HP Latex zapewnia żywe i nieblaknące kolory odporne na promienie UV.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Jeśli Twój wymiar będzie przekraczał maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy, sala konferencyjna.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź
 • Czyszczenie: można przecierać suchą szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie

Drukowana jest na matowym, wyjątkowo solidnym i odpornym materiale na podkładzie flizelinowym. Zapewnia to doskonałą trwałość i odporność na rozciąganie oraz odkształcenia. Materiał przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a produkt nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie struktura

Drukowana jest na wyjątkowo trwałym i odpornym podkładzie flizelinowym, którego grubość zmniejsza niewielkie nierówności na powierzchni ściany. Półmatowy materiał i struktura drobnego piasku na powierzchni dają ekskluzywny efekt. Fototapeta przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a wzór nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 100 cm. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmatowe, struktura drobnego piasku
 • Dodatkowe informacje: specjalna gramatura 255g/m2

Fototapeta samoprzylepna

To uniwersalny i praktyczny produkt, który sprawdzi się na większości gładkich powierzchni. Wzór można umieścić na ścianie, meblach i szklanych płaszczyznach. Specjalnie opracowany klej gwarantuje łatwe przyklejenie fototapety, dzięki czemu znacznie skracamy czas odmiany wnętrza. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 133 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź, łatwe przyklejanie
 • Czyszczenie: można delikatnie przemywać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: mat

Zobacz również
Dziki człowiek zabawy dmuchanie baniek mydlanych przy stole
Szczęśliwa para stojących na białym tle z powrotem do tyłu
Portret przystojny młody człowiek zastanawiając się z pędzlem
Portret zabawny i szalony strzyżenie nożyczkami
Portret przystojny młody człowiek przekonany w słuchawkach
Portret przystojny młody człowiek przekonany o centymetrem
Portret przystojny młody człowiek zaskoczony słuchając walkie-talkie
Portret przystojny młody człowiek krzyczy rozbawienia w walkie-talkie
Przycięte zdjęcie dwóch francuskich bagietek
Młody biznesmen siedzi przy biurku
Close-up zdjęcie z dwóch francuskich bagietek na szarym tekstury backgrou
Młoda mylić biznesmen siedzi na biurku
Młody biznesmen stojący przy biurku
Młody biznesmen siedzi przy biurku
Obraz smutny, Stężony człowiek na czarnym tablicy z tekstem
Obraz smutny człowiek na czarnym pokładzie z tekstem nie uda
Obraz smutny człowiek na czarnym pokładzie z tekstem nie uda
Obraz smutny człowiek na czarnym pokładzie z tekstem nie uda
Obraz smutny człowiek na czarnym pokładzie z tekstem nie uda
obraz nadaje się człowiek w pobliżu głosowanie tekstu
Portret przystojny wściekły młody człowiek krzyczy w walkie-talkie
Portret przystojny młody człowiek z rozbawieniem walkie-talkie
Młody przystojny mężczyzna wesołej gospodarstwa plastikowe butelki z pomarańczowym b
Młody przystojny mężczyzna wesołej pokazujący plastikowe butelki z pomarańczowym b
Młody przystojny mężczyzna uśmiechnięta pokazujący plastikowe butelki z pomarańczowym być
Dość młoda dziewczyna Malowanie ścian z rolki.
Portret młodej pięknej dziewczyny, patrząc zaskoczony, trzymając ból
Portret młodej pięknej dziewczyny, patrząc zaskoczony, trzymając paintin
Portret młodej pięknej dziewczyny, patrząc zaskoczony, trzymając paintin
Portret młodej pięknej dziewczyny, patrząc zaskoczony, trzymając paintin
Portret młodej pięknej dziewczyny uśmiechnięte, trzymając pędzla
Portret młodej kobiety piękne dziewczynka, trzymając malowanie bru
Portret młodej pięknej dziewczyny, trzymając pędzel malarski i
Portret młodej pięknej dziewczyny zabawy, trzymając malowanie bru
Portret młodej dziewczyny, trzymając pędzel malarski i ćwiczenia
Portret młodej pięknej dziewczyny szalonej zabawy, trzymając pędzla
portret młodych ładną dziewczyną, trzymając pędzel malarski,
Portret młodej pięknej dziewczyny, trzymając taśmę mierniczą
Close-up zdjęcie francuskiej bagietki
Dość młoda dziewczyna trzyma wałek malarski
Portret młodej pięknej dziewczyny, krzycząc, trzymając malowanie
Obraz zabawny człowiek z mięśni ramienia fałszywe
Obraz wesołego człowieka z fałszywymi ramionach mięśni
Obraz szaleniec z fałszywymi mięśni ramion
Portret młodej pięknej dziewczyny w szarej koszuli i drelichu
Portret młodej pięknej dziewczyny, pokazując centymetrem
Portret przystojny pewność, młody człowiek za pomocą taśmy
Dość młoda dziewczyna Malowanie ścian z rolki.
Portret młodej pięknej dziewczyny, patrząc zaskoczony, trzymając ból
Portret młodej pięknej dziewczyny uśmiechnięte, trzymając się za ręce w PKOl
uśmiechając Brodaty mężczyzna krzycząc i stojąc nad tablicą backgr
Portret młodej kobiety piękne dziewczynka, trzymając pędzla
Portret młodej pięknej dziewczyny zaskoczeni z otwartymi ustami, KE
Pełna długość portret poważnie ładna dziewczyna z przekreślonym han
Pełna długość portret laughing ładną dziewczyną, trzymając malowanie
Portret młodej pięknej dziewczyny uśmiechnięte, trzymając malowanie br
Młoda mylić biznesmen stojący przy biurku i Hol
Młoda mylić biznesmen stojący przy biurku i Hol
Młoda mylić biznesmen rozmawia przy biurku
Młoda mylić biznesmen rozmawia przy biurku
Młoda mylić biznesmen siedzi na biurku
Młoda mylić biznesmen siedzi na biurku
Młoda mylić biznesmen siedzi na biurku
Młody biznesmen siedzi przy biurku
Młody biznesmen siedzi przy biurku i picia
Młody biznesmen siedzi przy biurku
Młody biznesmen siedzi przy biurku
Młody biznesmen siedzi przy biurku
Młody biznesmen siedzi przy biurku
Młody biznesmen siedzi przy biurku
Młody biznesmen stojący przy biurku
Młody biznesmen stojący przy biurku
Młody biznesmen stojący przy biurku
Młody biznesmen stojący przy biurku
zamknąć sklep mężczyzna trzyma dolarów
przystojny mężczyzna stojący na tablicy z poprowadzoną dolara koncepcji
przystojny mężczyzna stojący na tablicy z poprowadzoną dolara koncepcji
Mylić brodaty mężczyzna krzycząc i stojąc na tablicy backgro
Mylić brodaty mężczyzna krzycząc i stojąc na tablicy backgro
Młoda mylić biznesmen rozmawia przy biurku
zobacz więcejschowaj

Nasz sklep internetowy używa plików cookies i pokrewnych technologii. Dzięki nim zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i gwarantujemy płynne działanie strony. Po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies będą również wykorzystane do dodatkowych pomiarów i analizy korzystania z witryny. Pozwoli nam to dostosować stronę do Twoich zainteresowań oraz prezentować spersonalizowane treści i reklamy.
Administratorem Twoich danych jest Fairbox Sp. z o.o., a w niektórych sytuacjach także nasi partnerzy, z którymi współpracujemy. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z plików cookie oraz przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności i Cookies.
Ustawienia plików cookies
Poniżej znajdziesz opisy poszczególnych kategorii plików cookies oraz możliwość dostosowania ich do swoich preferencji:
Niezbędne
Używamy ich do zapewnienia poprawnego działania strony internetowej. Dzięki nim możesz bez zakłóceń poruszać się po naszym sklepie, a także bezpiecznie dokonywać zakupów.
Funkcjonalne
Służą do zapamiętywania wyborów dokonanych przez użytkowników na stronie, co pomaga dostosować witrynę do Twoich personalnych preferencji i poprawić komfort jej użytkowania.
Analityczne
Analityczne pliki cookies mierzą ilość wizyt i zbierają informacje o źródłach ruchu na stronie. Dzięki nim możemy zrozumieć sposób w jaki użytkownicy korzystają z witryny, doskonalić jakość usług oraz dostosowywać zawartość sklepu, aby lepiej spełniała oczekiwania naszych Klientów.
Marketingowe
Marketingowe pliki cookies umożliwiają nam i naszym partnerom dostosowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Służą także do wyświetlania reklam na innych stronach internetowych.