-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !
Fototapeta Twarzą w twarz z białym tygrysem bengalskim
Fototapeta:
Twarzą w twarz z białym tygrysem bengalskim.
Autor:
Numer zdjęcia:
#80728206
Słowa kluczowe:
czarny, elegancja, łaska, tło, wzorzec, charakter, zwierzęcy, przyrody, biały
Podobne
Oko w oko z portretu Wilk kobiet na czarnym tle. Pozioma obrazu. Piękne i niebezpieczne zwierzę w lesie.
Biały Tygrys bengalski na czarnym tle. Najgroźniejszym zwierzęciem pokazuje jego spokój wielkość. Dzikie piękno ciężką wielkiego kota.
Groźne spojrzenie białego Tygrys bengalski
Stare białego Tygrys bengalski w płatki śniegu. Na czele najbardziej niebezpiecznej i pięknej bestii świata. Zaokrąglona maska ​​z największych kotów na białym tle.
Zainteresowanie oczach młodego Biały Tygrys bengalski.
Biały Tygrys bengalski, na białym tle. Piękny duży kot z niebieskimi oczami i różowy nos. Dengerous i ciężkie zwierzę.
Seksowny portret młodej Biały Tygrys bengalski
Spokojne Biały Tygrys bengalski wśród śniegu.
Biały Tygrys bengalski z otwartymi żuchwy wśród spadających płatków śniegu.
Uśmiechnął samica pantery śnieżnej. Side twarz portret pięknej wielkiego kota. Niebezpieczna bestia gołymi kłami.
Oko w oko z portretu Wilk kobiet na białym tle. Pozioma obrazu. Piękne i niebezpieczne zwierzę w lesie.
Biały niedźwiadek cieszy się w basenie. Pływanie na słodkie i urocze dziecko zwierząt, która będzie najbardziej niebezpieczny i największe zwierzę na świecie. Nieostrożne dzieciństwa żywego pluszowym
Closeup portret męski polar wilk na czarnym tle. Oko w kontakt wzrokowy z bardzo niebezpiecznym zwierzęciem na ciężką północy. Piękno przyrody.
Biały Tygrys bengalski z otwartymi podgardla na czerwonym i żółtym tle rozmycia
Reszta Biały Tygrys bengalski, leżącego na świeżym śniegu i lizanie łapę. Najpiękniejsza zwierząt.
portret twarz chetah na czarnym tle. Dzikie piękno niebezpiecznych bestii. Ciężkie duży kot o smutnych oczach.
twarz portret tygrysa syberyjskiego nad wodą
Smutne oczy cougar
Samica niedźwiedzia brunatnego z zielonych liści w jej łapy.
Makro Portret Biały Tygrys bengalski na czarno-białe tło
Świeże spojrzenie na świat młodego Biały Tygrys bengalski.
Zamknij się portret Biały Tygrys bengalski. Najpiękniejsza zwierząt i bardzo niebezpieczne zwierzę na świecie. To ciężka raptor jest perłą przyrody. twarz portret Zwierząt.
Pełna długość portret szarego wilka kobieta, leżąc na ziemi. Pozioma obrazu. Piękne i niebezpieczne zwierzę w lesie.
Biały Tygrys bengalski pokazuje swoje ogromne kły, leżącego na świeżym śniegu. Najpiękniejsza zwierząt i bardzo niebezpieczne zwierzę na świecie. To ciężka raptor jest perłą przyrody. twarz portret Zw
Oko w oko z niedźwiedzia brunatnego. Grizzly, najbardziej niebezpieczne i największe zwierzę na świecie. Dzikie piękno zwierząt ładny i milutki. Urok przyrody.
Biały Tygrys bengalski na ciemnym tle. Najgroźniejszym zwierzęciem pokazuje jego spokój wielkość. Dzikie piękno ciężką wielkiego kota.
Biały Tygrys bengalski z otwartymi żuchwy, na białym tle. Piękny duży kot z ciężkim spojrzeniem. Niebezpieczna bestia gołymi kłami.
Closeup portret młodego lwa azjatyckiego. Król zwierząt ze wspaniałą grzywą. Dzikie piękno największego kota. Najbardziej niebezpieczne i potężny drapieżnik świata.
Closeup portret wilk polarny samice z żółtymi oczami na ciemnym tle z powrotem światła. Piękne i niebezpieczne zwierzę zimnej Arktyki.
Portret po stronie alertu wilk polarny kobieta z żółtymi oczami na mrocznym tle lasu. Cute zwierząt, ale niebezpieczna bestia z ciężką Arktyce.
Side portret wilk polarny samice z żółtymi oczami na ciemnym tle. Cute zwierząt, ale niebezpieczna bestia z ciężką Arktyce.
Złośliwiec brunatny samice pokazuje jej różowy język. Makro twarz portret najbardziej potężnej bestii świata. Oko w oko z ciężką i bardzo niebezpiecznego drapieżnika. Piękno przyrody ..
Brązowy miś kobiet z otwartymi żuchwy. Makro twarz portret najbardziej potężnej bestii świata. Oko w oko z ciężką i bardzo niebezpiecznego drapieżnika. Dzikie piękno przyrody ..
Szydzić grymas na twarzy samicy niedźwiedzia brunatnego. Makro twarz portret najbardziej potężnej bestii świata. Oko w oko z ciężką i bardzo niebezpiecznego drapieżnika. Piękno przyrody.
Side pełnej długości portret młodego lwa azjatyckiego. Głowica ze wspaniałą grzywą króla zwierząt. Dzikie piękno największego kota.
zobacz więcejschowaj
Materiały

Fototapeta lateksowa

Powstaje z materiału lateksowego o gładkiej i matowej powierzchni dającej fotograficzny efekt. Wykorzystana technologia HP Latex zapewnia żywe i nieblaknące kolory odporne na promienie UV.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Jeśli Twój wymiar będzie przekraczał maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy, sala konferencyjna.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź
 • Czyszczenie: można przecierać suchą szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie

Drukowana jest na matowym, wyjątkowo solidnym i odpornym materiale na podkładzie flizelinowym. Zapewnia to doskonałą trwałość i odporność na rozciąganie oraz odkształcenia. Materiał przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a produkt nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie struktura

Drukowana jest na wyjątkowo trwałym i odpornym podkładzie flizelinowym, którego grubość zmniejsza niewielkie nierówności na powierzchni ściany. Półmatowy materiał i struktura drobnego piasku na powierzchni dają ekskluzywny efekt. Fototapeta przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a wzór nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 100 cm. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmatowe, struktura drobnego piasku
 • Dodatkowe informacje: specjalna gramatura 255g/m2

Fototapeta samoprzylepna

To uniwersalny i praktyczny produkt, który sprawdzi się na większości gładkich powierzchni. Wzór można umieścić na ścianie, meblach i szklanych płaszczyznach. Specjalnie opracowany klej gwarantuje łatwe przyklejenie fototapety, dzięki czemu znacznie skracamy czas odmiany wnętrza. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 133 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź, łatwe przyklejanie
 • Czyszczenie: można delikatnie przemywać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: mat

Zobacz również
Głowa i ramiona azjatyckiego czarnego niedźwiedzia z otwartymi żuchwy. Himalayan wszystkożerne zwierzę, Ursus thibetanus, piękne i niebezpieczne. Zagrożonych zwierząt dzikich zwierząt. Portret z blisk
Bliska portret azjatyckiego czarnego niedźwiedzia. Himalayan wszystkożerne zwierzę, Ursus thibetanus, piękne i niebezpieczne. Zagrożonych zwierząt dzikich zwierząt.
A nas? Oneczny goryl kobiet z dzieckiem na plecach. Największy małpa matki na zielonej trawie. Mała rodzina małp człekokształtnych. Subtelność i piękno przyrody.
Stare z linienia polarnego wilka kobiet. Arctic bestia doczekać nadchodzącego lata. Pokojowe oczy bardzo niebezpiecznej raptor z ciężką Północy.
Oko w oko z kontaktu do azjatyckiego czarnego niedźwiedzia. Himalayan wszystkożerne zwierzę, Ursus thibetanus, piękne i niebezpieczne. Zagrożonych zwierząt dzikich zwierząt.
Strzał z bliska dzikim oko konia. Koń Przewalskiego (Mongolski Wild Horse). Piękno dzikiej klaczy. Makro Portret dzikich zwierząt łaski. Pionowy obraz.
Jasny, słoneczny portret młodego lwa azjatyckiego. Król zwierząt ze wspaniałą grzywą. Dzikie piękno największego kota. Najbardziej niebezpieczne i potężny drapieżnik świata.
Portret twarz karencji czerwonego konia z białym paskiem na twarzy, samodzielnie na czarnym tle. Piękna klacz, patrząc prosto w kamerę. Ekspresyjny portret zwierząt twarz.
Pełna długość portret małego szarego owłosionej konia. Ładny i milutki konik z oczami, pokryte długim bocianie gniazdo. Romantyczny i Coy pani koń z ukrytej twarzy górze. portret zwierząt w naturalnym
Portret z boku karencji czerwonego konia z białym paskiem na twarzy. Piękna klacz, patrząc prosto w kamerę. Ekspresyjny portret twarz zwierząt w naturalnym otoczeniu.
A szef niebieski paw. Makro Portret pięknej ptaka na naturalnym brązowym tle.
Side portret wilk polarny samice z żółtymi oczami na ciemnym tle. Cute zwierząt, ale niebezpieczna bestia z ciężką Arktyce.
Grupa świeżych limonek, samodzielnie na białym tle. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Portret po stronie alertu wilk polarny kobieta z żółtymi oczami na mrocznym tle lasu. Cute zwierząt, ale niebezpieczna bestia z ciężką Arktyce.
Szydzić grymas na twarzy samicy niedźwiedzia brunatnego. Makro twarz portret najbardziej potężnej bestii świata. Oko w oko z ciężką i bardzo niebezpiecznego drapieżnika. Piękno przyrody.
Brązowy miś kobiet z otwartymi żuchwy. Makro twarz portret najbardziej potężnej bestii świata. Oko w oko z ciężką i bardzo niebezpiecznego drapieżnika. Dzikie piękno przyrody ..
Złośliwiec brunatny samice pokazuje jej różowy język. Makro twarz portret najbardziej potężnej bestii świata. Oko w oko z ciężką i bardzo niebezpiecznego drapieżnika. Piękno przyrody ..
Kontaktu wzrokowego z Lemur katta, Madagaskar kota. Jednym z najbardziej wyraziste prymas dzikiej dżungli Madagaskaru. Doskonała zwierzę z człowiekiem jak twarz.
Closeup portret mężczyzny goryla, ciężka Silverback, na skale tle. Groźny wyraz wielkiej małpy, najbardziej niebezpieczne i największa małpa świata. Szef rodziny goryli.
Pełna długość portret młodej różowy pelikan na tle naturalnych.
Side pełnej długości portret młodego lwa azjatyckiego. Głowica ze wspaniałą grzywą króla zwierząt. Dzikie piękno największego kota.
stylu Eco.
Dekoracyjnych kompozycji z starych zegarek kieszonkowy i zardzewiałe klucze.
stylu Eco.
Retro styl ramki mountain ash owoce jagodowe (Jarząb) na surowych drewnianych tle. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Piękne kolorowe tło z czerwonymi i żółtymi liśćmi na starym drewnianym tle.
Closeup portret wilk polarny samice z żółtymi oczami na ciemnym tle z powrotem światła. Piękne i niebezpieczne zwierzę zimnej Arktyki.
Piękne tło zbliżenie z kolorowych liści i czerwonych dojrzałych jabłek na starej desce. Jasne kolory jesieni. Smaczne owoce. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Piękna dekoracja z dwóch zabytkowych widelce na szydełku ręcznie serwetka. Grunge stylu. Słodka kompozycja z różową wstążką na tle surowej drewnianej.
Piękna kolorowa kompozycja z kasztanowca sercem i opadłych liści na starym drewnianym pokładzie. Jasne kolory jesieni. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Świeże limonki na tle bambusa. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Dekoracyjnych kompozycji z papryce na talerzu i pałeczki na stole-serwetka na tle bambusa. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Dekoracyjnych kompozycji z papryki chili i wapna na talerzu i pałeczki na stole-serwetka na tle bambusa. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Dziki tkliwość wśród orangutan. Matka całując jej dorosła córka.
Pełna długość portret pelikana kędzierzawego (Pelecanus crispus) na ciemnym tle naturalnych z odbicia w wodzie.
Zapraszając wygląd orangutan kobiet
Closeup portret Red-koronowany żurawia (Grus japonensis), na białym tle.
Niedźwiedź polarny matka całuje swoje dziecko w basenie. Szczęście rodziny niedźwiedzia polarnego. Ładny i milutki żywo pluszowe misie i najbardziej niebezpieczne i największe zwierzę na świecie.
Śliczne grymas orangutan dziecka na płótnie
Closeup portret męski polar wilk na czarnym tle. Oko w kontakt wzrokowy z bardzo niebezpiecznym zwierzęciem na ciężką północy. Piękno przyrody.
Oko w oko z niedźwiedzia brunatnego. Grizzly, najbardziej niebezpieczne i największe zwierzę na świecie. Dzikie piękno zwierząt ładny i milutki. Urok przyrody.
Portret z boku twarzy linienia piżma bawołu
Bractwo młodych niedźwiedzi polarnych
Reszta Biały Tygrys bengalski, leżącego na świeżym śniegu i lizanie łapę. Najpiękniejsza zwierząt.
Słowo miłość z małych czerwonych dojrzałych jabłek i liści klonu na desce. Słodki tło wakacje. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Pełna długość portret młodej takin (Budorcas taxicolor), stojąc na tle naturalnych.
Oko w oko z portretu Wilk kobiet na czarnym tle. Pozioma obrazu. Piękne i niebezpieczne zwierzę w lesie.
Widok z boku portret różowy pelikan na ciemnym tle naturalnych.
Groźne spojrzenie białego Tygrys bengalski
Biały Tygrys bengalski z otwartymi żuchwy wśród spadających płatków śniegu.
Biały Tygrys bengalski na czarnym tle. Najgroźniejszym zwierzęciem pokazuje jego spokój wielkość. Dzikie piękno ciężką wielkiego kota.
Słowo miłość z małych czerwonych dojrzałych jabłek na desce. Słodki tło wakacje. Obraz z naturalnych materiałów. stylu Eco.
Spokojne Biały Tygrys bengalski wśród śniegu.
Młody Słoń rozpyla się wodą
Dekoracja z dwóch zabytkowych widelce na szydełku ręcznie serwetka.
Piękna dekoracja z antykami widelce na surowym drewnianym tle. Grunge stylu.
Piękna dekoracja z dwóch zabytkowych widelce na surowym drewnianym tle. Grunge stylu.
Chowanego z orangutan dziecko w płótnie
Rodzeństwo walki w grach dla dzieci. Dwa polarne niedźwiadki grają. Ładny i milutki młode zwierzęta, które będą najbardziej niebezpiecznych i największe zwierzęta świata.
Samica niedźwiedzia brunatnego z zielonych liści w jej łapy.
Rodzeństwo pocałunek na szyi dziecka niedźwiedzia polarnego.
Kwiat wiśni w słoneczny dzień maja
Słodkie sny polarny niedźwiadek. Słodkie i urocze dziecko zwierzę, które będzie najbardziej niebezpieczny i największe zwierzę na świecie. Nieostrożne dzieciństwa żywego pluszowym misiem.
Grymas orangutan dziecka
Dziki tkliwość wśród orangutan. Matka całując jej dorosła córka.
Piękny grooming starannej orangutan matki
Zaskakujące o orangutan dziecka, degusting świat.
Niedźwiedź polarny cub jest w stanie spoczynku. Słodkie i urocze dziecko zwierzę, które będzie najbardziej niebezpieczny i największe zwierzę na świecie. Nieostrożne dzieciństwa żywego pluszowym misie
Niedźwiedź polarny matka kąpielisku jej cub w basenie. Szczęście rodziny niedźwiedzia polarnego. Ładny i milutki żywo pluszowe misie i najbardziej niebezpieczne i największe zwierzę na świecie.
Niezwykły spojrzenie na świat dziecka niedźwiedzia polarnego
Pocałunek matka. Niedźwiedź polarny jest kąpiel w basenie jej cub. Szczęście rodziny niedźwiedzia polarnego. Ładny i milutki żywo pluszowe misie i najbardziej niebezpieczne i największe zwierzę na świ
Muza orangutan dziecka. Unchildish wyrazem młodej małpy.
Oko w oko z orangutan męski, szef rodziny małp. Portret twarzy najbardziej wyraziste zwierzę, wielki człowiek-jak małpa.
Sęp kasztanowaty (Aegypius monachus) jest znany również jako sęp płowy, Monk lub Eurasian sęp. Największą prawdą ptaków drapieżnych na świecie.
Sowa pisk, wielka noc myśliwym. Asio otus, sowa uszata, bardzo niebezpieczne raptor. Dzikie piękno nocnego ptaka z ptaków kamuflażu.
Stare młodego orangutana
Ostre oczy dojrzałej samicy orangutana
Zabawny portret rodziny goryl matki z dzieckiem. Ładny i milutki małpa, wielka małpa. Najmocniejszy i największych naczelnych świata.
Grunge styl dekoracji starych czerpanego serwetki szydełkowe.
Stare z Mountain Goat samca. Portret z bliska, na białym tle. Wielkie zaokrąglone rogi dzikich zwierząt kopytnych.
zobacz więcejschowaj

Nasz sklep internetowy używa plików cookies i pokrewnych technologii. Dzięki nim zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i gwarantujemy płynne działanie strony. Po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies będą również wykorzystane do dodatkowych pomiarów i analizy korzystania z witryny. Pozwoli nam to dostosować stronę do Twoich zainteresowań oraz prezentować spersonalizowane treści i reklamy.
Administratorem Twoich danych jest Fairbox Sp. z o.o., a w niektórych sytuacjach także nasi partnerzy, z którymi współpracujemy. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z plików cookie oraz przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności i Cookies.
Ustawienia plików cookies
Poniżej znajdziesz opisy poszczególnych kategorii plików cookies oraz możliwość dostosowania ich do swoich preferencji:
Niezbędne
Używamy ich do zapewnienia poprawnego działania strony internetowej. Dzięki nim możesz bez zakłóceń poruszać się po naszym sklepie, a także bezpiecznie dokonywać zakupów.
Funkcjonalne
Służą do zapamiętywania wyborów dokonanych przez użytkowników na stronie, co pomaga dostosować witrynę do Twoich personalnych preferencji i poprawić komfort jej użytkowania.
Analityczne
Analityczne pliki cookies mierzą ilość wizyt i zbierają informacje o źródłach ruchu na stronie. Dzięki nim możemy zrozumieć sposób w jaki użytkownicy korzystają z witryny, doskonalić jakość usług oraz dostosowywać zawartość sklepu, aby lepiej spełniała oczekiwania naszych Klientów.
Marketingowe
Marketingowe pliki cookies umożliwiają nam i naszym partnerom dostosowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Służą także do wyświetlania reklam na innych stronach internetowych.