FOTOTAPETA: Myśliwce. (7081521)

Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy 
Fototapeta Myśliwce.
Fototapeta: Myśliwce..
Produkt nie będzie posiadał znaku wodnego.
Autor: © Kletr; Numer zdjęcia: #7081521
zbliżenie, tło, okładka, projekt, stary, retro, rocznik wina, odizolowany, klasyczny.
Wizualizacja produktu:
Wybierz materiał:
Wydrukuj jako:
Materiał
Fototapeta lateksowa

Materiał lateksowy o gramaturze 212g/m2 i gładkiej powierzchni dającej efekt realistyczno-fotograficzny. Nie przepuszcza kleju, co sprawia, że motyw, który dla siebie wybierzesz nie będzie się odkształcał. Dzięki technologii hp latex żywe, nigdy nie blaknące kolory będą cię cieszyć przez wiele lat. Fototapetę można delikatnie przemywać. 

Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 133 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
Sugerowane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki
Sposób klejenia: krawędź w krawędź

Wybierz
Wpisz swój wymiar:
Szerokość maksymalnie 209 cm
Wysokość maksymalnie 209 cm
Wybierz dodatki:
Efekt
Laminowanie
Laminowanie
Co to jest laminowanie?

laminowanie

Laminowanie jest formą uszlachetniania wydruku poprzez zastosowanie specjalnej warstwy ochronnej zabezpieczającej materiał jeśli ma być on narażony na częste działanie niepożądanych czynników mechanicznych czy chemicznych.


Cena brutto za 1m2:
30,00 PLN

Wybierz

Odbicie
Cena: 101,00PLN
Dodaj do ulubionych
   

Opinie

Prawdopodobnie jak większość osób wybierających fototapetę, nim dokonałam wybory, odwiedziłam masę stron, i pewnie szukałabym do teraz gdyby nie REDRO.

Wchodząc na przypadkową stronę jak zwykle rozpoczęłam poszukiwania, a tu, ku mojemu miłemu zaskoczeniu odzywa się Pan skłonny do pomocy. Czat to fenomenalny pomysł ułatwiający wybór najbardziej niezdecydowanym, a z tym spotkałam się tylko na REDRO.

Ta drogą w kilka minut wybrałam fototapetę, jej rozmiar itp. Bieżące wiadomości ani na moment nie pozwoliły mi zwątpić, że dokonałam właściwego wyboru, a dziś cieszę oczy pięknym pejzażem, i żałuję, że maż nie pozwoli aby rady wytapetować wszystkich ściany;)

Gorąco polecam, wszystkim- jednym słowem pełen profesjonalizm
Agata J. Dodano: 05.05.2015
100% zadowolenia. Tapeta zgodnie z zamówieniem, spełnia moje, a jeszcze bardziej, żony oczekiwania. Na ścianie prezentuje się pięknie. Nas raduje, a znajomych zachwyca. polecam REDRO.
Waldemar Dodano: 01.05.2015
zamówienie złozylem w sobote ok północy a juz w poniedzałek jechalo do mnie! SUPER CZAS! Do tego na kazdym etapie realizacji dostawałem maila z informacja co sie dzieje z moim zamówieniem. Przesyłka dotarła bardzo BARDZO DOBRZE zabezpieczona, a w środku...to na co czekałem i to w ZNAKOMITEJ JAKOSCI. Cena do jakosci 10/10 czas realizacji 10/10.Nie moge rownież pominąc supportu - czyli tego miłego człowieka co mi sie włączył w trakcie poszukiwania wzoru i odpowiedział na wszystkie pytania co zdecydowanie przyspieszyło wybór i pomogło wybrac rodzaj materiału
Krzysztof M Dodano: 30.04.2015
wszystko zostało załatwione profesjonalnie. Polecam w 100%
andrzej Dodano: 27.04.2015
Więcej opinii >