FOTOTAPETA: Manhattan nocą (199266)

Ustaw kadr przesuwając go myszką z wciśniętym lewym klawiszem myszy 
Fototapeta Manhattan nocą
Fototapeta: Manhattan nocą.
Produkt nie będzie posiadał znaku wodnego.
Autor: © forcdan; Numer zdjęcia: #199266
nowoczesny, wysoki, widok, podróżować, biznes, duży, krajobraz, panoramiczne, amerykański.
Wizualizacja produktu:
Wybierz materiał:
Wydrukuj jako:
Materiał
Fototapeta lateksowa

Materiał lateksowy o gramaturze 212g/m2 i gładkiej powierzchni dającej efekt realistyczno-fotograficzny. Nie przepuszcza kleju, co sprawia, że motyw, który dla siebie wybierzesz nie będzie się odkształcał. Dzięki technologii hp latex żywe, nigdy nie blaknące kolory będą cię cieszyć przez wiele lat. Fototapetę można delikatnie przemywać. 

Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 123 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. 
Sugerowane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki
Sposób klejenia: krawędź w krawędź

Wybierz
Wpisz swój wymiar:
Szerokość maksymalnie 882 cm
Wysokość maksymalnie 251 cm
Wybierz dodatki:
Efekt
Laminowanie
Laminowanie
Co to jest laminowanie?

laminowanie

Laminowanie jest formą uszlachetniania wydruku poprzez zastosowanie specjalnej warstwy ochronnej zabezpieczającej materiał jeśli ma być on narażony na częste działanie niepożądanych czynników mechanicznych czy chemicznych.


Cena brutto za 1m2:
30,00 PLN

Wybierz

Odbicie
Cena: 115,40PLN
Dodaj do ulubionych

Opinie

Jestem bardzo zadowolona. Wielki plus za informowanie na bieżąco o etapach realizacji, szybka wysyłka, świetna fototapeta. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Zachęcam do korzystania z usług Redro
Ewa J. Dodano: 20.07.2017
Szybka realizacja. Fototapeta piękna. Przyklejania fototapety trwało zaledwie chwilę. Polecam :)
Joanna M. Dodano: 08.07.2017
Tapety które kupiłam są jeszcze piękniejsze niż na stronie:). Jestem zadowolona z zakupów. Szybka i fachowa pomoc i obsługa. Polecam sklep Redro.
Ewelina K. Dodano: 03.07.2017
Jestem bardzo zadowolony z jakości materiału użytego do produkcji fototapety którą zamówiłem, to również przyczyniło się do łatwości jej montażu. Taki kontakt z obsługą jak i szybka przesyłka powinna być wszędzie. Jeżeli ktokolwiek z moich znajomych będzie szukał fototapet, plakatów, naklejek bądź obrazu, z czystym sumienie odeślę ich do RODERO ;)

Ps. Zobaczymy jak poradzą sobie z moim następnym pomysłem :D
Piotr Lasota Dodano: 28.06.2017
Więcej opinii >