-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !
Fototapeta Europa podróży wakacje zabawa letnia kobieta czuje wolny taniec z bronią otwarte w wolności w Oia, Santorini, Grecja. Beztroska dziewczyna turystycznych panorama banner.
Fototapeta:
Europa podróży wakacje zabawa letnia kobieta czuje wolny taniec z bronią otwarte w wolności w Oia, Santorini, Grecja. Beztroska dziewczyna turystycznych panorama banner..
Autor:
Numer zdjęcia:
#115679931
Słowa kluczowe:
podróżować, wakacje, szczęśliwy, dziewczyna, święto, europa, zabawa, kobieta, wolność
Podobne
Lato podróży turystycznych odwiedzających Oia, Santorini, Europa miejsca wypoczynku. Luksusowy wakacyjny kobiety odprowadzenie w mieście. Panorama baneru.
Europa rejs podróż wakacje luksusowy cel podróży Kobieta azjatyckich relaksu w Oia, Santorini, Grecja. Popularny europejski zabytek turystyczny. Panorama baneru.
Panorama baneru.
Europa turysta kobieta w Oia, Santorini, Grecja. Młoda kobieta, patrząc na słynnej niebieskie kopuły kościoła przełomowym przeznaczenia. Piękna dziewczyna w białej sukni na odwiedzenie grecką wyspę.
Europa Grecja Santorini luksusowe wakacje wakacje kobieta na słynnej santorini Oia wyspa podróży Europejskiej cel podróży. Czerwona suknia elegancka dama na wakacje ustawione jet. Turysta na balkonie
Europa rejs statkiem Santorini wolna kobieta banner. Grecja bez urlopu beztroska wolność z otwartymi ramionami w słynnej podróży wakacyjnej. Elegancki azjatyckich dziewczyna na greckim podróży luksuso
Zdrowej żywności kobieta jedzenia owoców utrata masy ciała dieta żywienia. Wszystkiego najlepszego z okazji u? Miechni? Te dziewczyny azjatyckich w hotelu u? Miechni?
Europa turysta kobieta panorama banner z Oia, Santorini, Grecja. Młoda kobieta, patrząc na słynnej niebieskie kopuły kościoła przełomowym przeznaczenia. Piękna dziewczyna zwiedzanie wysp greckich.
Elegancka młoda dama mieszka fantazyjny JETSET życia noszenie sukni na wakacjach.
Podróżuje luksusu Europa wakacje kobiety przy Błękitnym kopuła przyciągania celu Kościelnym europejskim celem w Oia, Santorini, Greckie wyspy, Grecja.
Zdrowej żywności kobieta jedzenia owoców utrata masy ciała dieta żywienia. Wszystkiego najlepszego z okazji u? Miechni? Te dziewczyny azjatyckich w hotelu u? Miechni?
Europa turysta kobieta panorama banner z Oia, Santorini, Grecja. Młoda kobieta, patrząc na słynnej niebieskie kopuły kościoła przełomowym przeznaczenia. Piękna dziewczyna zwiedzanie wysp greckich.
Luksusowe wakacje kobieta wakacje w Santorini banner. Europa rejs statkiem przeznaczenia wakacje turystyczne patrz? C na morze z Sun kapelusz w Oia, Grecja.
Podróże luksusowy rejs wakacje kobieta panoramiczny baner. Sun kapelusz maxi sukienka kobieta relaksu na morzu widoku w Santorini, Oia, Grecja. Cel Europy.
Travel luxury Europe vacation woman banner. Tourist Asian lady Greece Santorini holiday person looking at view of famous travel destination.
kobieta turysta korzystających widok piękny biały miejscowości Oia z Caldera i Morza Śródziemnego. Młoda stylowa kobieta model noszenie Sunhat i czerwona sukienka korzystających letnie podróżujących w
Turysta Happy kobiety działające Schody Santorini, Wyspy greckie, Grecja, Europa. Dziewczyna na wakacjach wizyty znanym miejscem turystycznym zabawy uśmiecha się w Oia.
Europa rejs przeznaczenia Santorini Grecja podróż wakacje beztroska kobieta korzystających z wolności z otwartymi ramionami w słynny podróż wakacje. Elegancka Azjatycka dziewczyna na greckim podróż lu
Turysta Santorini Thira Grecja wyspa turystyka - Asian kobieta nosi czerwoną sukienkę w podróży latem patrząc na widok ze słynną atrakcją trzy kopuły kaplicy kościoła. Luksusowe przeznaczenia.
Europa podróży rejsu przeznaczenia Kobieta Santorini w atrakcji turystycznych Oia atrakcji turystycznych, niebieski domed kościoła. Wszystkiego najlepszego z okazji dziewczyna azjatyckich uśmiecha się
Wolność młoda kobieta beztroski i szczęśliwy z otwartymi ramionami na niebieski ocean krajobraz plaży tle. Azjatyckie dziewczyna w białej sukni uczucie szczęścia korzystających z jej podróży wakacje.
Santorini podróżować kobieta turysta na wakacjach w Europejskiej przeznaczenia chodzenie po schodach. Azjatyckie dziewczyny w białej sukni odwiedzenie trzech niebieskimi kopułami w Oia wsi, grecki wys
Wolność młoda kobieta z rękami wyciągniętymi w górę do nieba z niebieskim tle oceanu krajobraz plaży przestrzeni kopii. Banner panoramy. Azjatyckie dziewczyny w białej sukni taniec beztroski w zachodz
Santorini woman Europe podróże rejsowe. Turystycznych azjatyckich pi? Kna dziewczyna relaks patrz? C na widok trzech niebieskich kopu? Y, wyspa Oia, Grecja, s? Ynny Europa rejs przeznaczenia.
Santorini podróżować kobieta turysta na wakacjach w Oia chodzenie po schodach. Osoba w białej sukni odwiedzając słynne białe wioski z Morza Śródziemnego i niebieskimi kopułami.
Podróż turysta biorąc obraz telefonu Kościoła Santorini niebieski kopuły, atrakcja turystyczna w Europie, panoramiczny transparent. Europejski sztandar wakacji. Kobieta bierze smartphone fotografię sł
Europa Grecja Santorini wakacje podróżować. Kobieta patrząc na widok na słynny miejscu. Elegancka młoda dama mieszka fantazyjny JETSET życia noszenie sukni na wakacjach. Niesamowity widok na morze i C
Santorini podróżować kobieta turysta na wakacjach w Oia chodzenie po schodach. Osoba w białej sukni odwiedzając słynne białe wioski z Morza Śródziemnego i niebieskimi kopułami. Europa miejsce na letni
Piękna kobieta cieszy się pięknego widok morze egejskie podczas zmierzchu. Kobieta turysta ma na sobie czerwoną sukienkę stojąc na kalderze. Jest na wakacjach na Santorini.
Statek wycieczkowy wakacje podróżować wolność kobiety. Azjatyckie dziewczyny turystyczne na wakacje czuje się swobodnie z otwartymi ramionami w kierunku oceanu wody na wakacjach Karaibów.
Europa wakacjach cel podróży luksusowy salon kobieta, patrząc na widok Morza Śródziemnego w wyspie Santorini Oia wsi. Eleganckie damy turystycznym w modzie tyłu sukni i dyskietek Kapelusz.
Wolność młoda kobieta z rękami wyciągniętymi w górę do nieba z niebieskim tle oceanu krajobraz plaży przestrzeni kopii. Azjatyckie dziewczyny w białej sukni taniec beztroski w zachodzie słońca.
Wakacje turysta autoportretów. Kobieta biorąc autoportret zdjęcie na Santorini, Wyspy greckie, Grecja, Europa. Dziewczyna na wakacjach wizyty znanym miejscem turystycznym zabawy uśmiecha się w Oia.
Piękne azjatycki model szczęśliwy styl życia. Chińska kobieta biega taniec na wietrze szczęścia i pożądania do życia. Elegancka dama w czerwonej jedwabnej sukni w starej tradycyjnej świątyni w Chinach
Piękne azjatyckie modelu uśmiecha się laughing zdrowego życia. Szczęście i radość życia. Chiński kobieta w eleganckiej jedwabiu jedwabiu i tańca w Chinach podróży.
zobacz więcejschowaj
Materiały

Fototapeta lateksowa

Powstaje z materiału lateksowego o gładkiej i matowej powierzchni dającej fotograficzny efekt. Wykorzystana technologia HP Latex zapewnia żywe i nieblaknące kolory odporne na promienie UV.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Jeśli Twój wymiar będzie przekraczał maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy, sala konferencyjna.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź
 • Czyszczenie: można przecierać suchą szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie

Drukowana jest na matowym, wyjątkowo solidnym i odpornym materiale na podkładzie flizelinowym. Zapewnia to doskonałą trwałość i odporność na rozciąganie oraz odkształcenia. Materiał przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a produkt nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie struktura

Drukowana jest na wyjątkowo trwałym i odpornym podkładzie flizelinowym, którego grubość zmniejsza niewielkie nierówności na powierzchni ściany. Półmatowy materiał i struktura drobnego piasku na powierzchni dają ekskluzywny efekt. Fototapeta przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a wzór nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 100 cm. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmatowe, struktura drobnego piasku
 • Dodatkowe informacje: specjalna gramatura 255g/m2

Fototapeta samoprzylepna

To uniwersalny i praktyczny produkt, który sprawdzi się na większości gładkich powierzchni. Wzór można umieścić na ścianie, meblach i szklanych płaszczyznach. Specjalnie opracowany klej gwarantuje łatwe przyklejenie fototapety, dzięki czemu znacznie skracamy czas odmiany wnętrza. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 133 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź, łatwe przyklejanie
 • Czyszczenie: można delikatnie przemywać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: mat

Zobacz również
Madryt hiszpania flag turystycznej
Zszokowany kobieta
bieganie
Kobieta na rolki
Idea beeing Szczęśliwa właściciel
kobieta myślenia
krzyczeć
Fish spa skin care
Kolarstwo górskie
dziewczyna Kayak
Zwycięzca / Success
Łyżworolki / rolki
stres
Running man sportu
Kobieta sukces samodzielnie
Młoda sukcesy businesswoman świętuje sukces
Kobieta biznesu pokazując białe miejsca kopiowania
Road trip Samochód Letnie wakacje
kobieta myślenia
Kobieta Obsługa klienta pokazując znak tablicy
Kobieta Stres
Kobieta w podróż samochodem
Deszczu Kobieta uśmiecha
Kobieta korzystających pogodę deszcz
Kobieta kierowca
Skoki studenta
kajak
Yosemite Falls
Jangcy
Kobieta zmęczony
Kobieta pokazywanie produktu (miejsca kopiowania) samodzielnie
hula hoop
Turysta
Młoda para turystyka
Kobieta Hiker samodzielnie
bieganie
Hand pokazano znak papieru
Math tablica / tablica
Powrót do szkoły
Santa Dar pokazywanie kobieta uśmiecha - Boże Narodzenie
Kobieta kierowca pokazując nowe kluczyki
Kobieta rowerowa
Rolkach / Jazda na rolkach
Madryt turystyczny - Plaza De Toros De Las Ventas, Hiszpania
businesswoman rozwiązywanie problemu labirynt
Myślenie kobieta siedzi podłogi izolowane
Skóra Fish Spa Treatment
Nature photographer
Fotograf w przyrodzie
Tenerife - Orotava
Kobieta z gogle i ramionami
Kobieta Snorkeling wakacje samodzielnie
Businesswoman pokazywanie kopii
Panorama piesze wycieczki
Naprawa rowerów górskich
Naprawy rowerów
Zarejestruj kobieta wgląd na stronie pustej tablicy
Nature photographer
Wzór chemiczny Testosteron struktura na tablicy
Madryt - Kobieta na Plaza Mayor
Narciarstwo w Quebec City
Kobieta porusza się z prędkością
Należy skupić się! Zdziwiona kobieta
Para robienie zdjęć na wakacjach
Tenerife podróżników
Szczęśliwa młoda para na zewnątrz turystycznych
Zmęczona kobieta ziewanie
Bieganie w lesie przy prędkości
bieganie
lekarz
Fish spa pedicure
Pośrednik / Agent nieruchomości rzeczywistym kobieta sprzedała znak na białym tle
jazda na łyżwach
Businesswoman pisania na przestrzeni kopii
Kobieta na szlaku górskim
Zdziwiona kobieta spa
Frustracja
Prezenty świąteczne zakupy dziewczyna myśli patrząc w górę
Confused kobieta
kobieta myśli
zobacz więcejschowaj

Nasz sklep internetowy używa plików cookies i pokrewnych technologii. Dzięki nim zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i gwarantujemy płynne działanie strony. Po uzyskaniu Twojej zgody, pliki cookies będą również wykorzystane do dodatkowych pomiarów i analizy korzystania z witryny. Pozwoli nam to dostosować stronę do Twoich zainteresowań oraz prezentować spersonalizowane treści i reklamy.
Administratorem Twoich danych jest Fairbox Sp. z o.o., a w niektórych sytuacjach także nasi partnerzy, z którymi współpracujemy. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z plików cookie oraz przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności i Cookies.
Ustawienia plików cookies
Poniżej znajdziesz opisy poszczególnych kategorii plików cookies oraz możliwość dostosowania ich do swoich preferencji:
Niezbędne
Używamy ich do zapewnienia poprawnego działania strony internetowej. Dzięki nim możesz bez zakłóceń poruszać się po naszym sklepie, a także bezpiecznie dokonywać zakupów.
Funkcjonalne
Służą do zapamiętywania wyborów dokonanych przez użytkowników na stronie, co pomaga dostosować witrynę do Twoich personalnych preferencji i poprawić komfort jej użytkowania.
Analityczne
Analityczne pliki cookies mierzą ilość wizyt i zbierają informacje o źródłach ruchu na stronie. Dzięki nim możemy zrozumieć sposób w jaki użytkownicy korzystają z witryny, doskonalić jakość usług oraz dostosowywać zawartość sklepu, aby lepiej spełniała oczekiwania naszych Klientów.
Marketingowe
Marketingowe pliki cookies umożliwiają nam i naszym partnerom dostosowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Służą także do wyświetlania reklam na innych stronach internetowych.