-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !
Fototapeta Bez szwu deseń z akwarela Ilustracja dymki i starego miasta w tle. Dachy, europejskie murowane domy i latające balony - romantyczna bajka.
Fototapeta:
Bez szwu deseń z akwarela Ilustracja dymki i starego miasta w tle. Dachy, europejskie murowane domy i latające balony - romantyczna bajka..
Autor:
Numer zdjęcia:
#103740795
Słowa kluczowe:
strona, tło, starożytny, akwarela, projekt, wzorzec, rocznik wina, charakter, dziecko
Wizualizacja produktu
Podobne
Zestaw kolorowych ilustracji starych domów europejskich z drewnianymi drzwiami, dachami dachowymi i kwiatami na parapetach
Mały dom latający na balonach. Akwarela ilustracji samodzielnie na białym tle.
Ręcznie malowane akwarela ilustracja małego miasteczka pod chmurami. Ilustracja książka dzieci lub karty z pozdrowieniami.
Akwarela ilustracja starego miasta na wzgórzu z europejskimi domami z cegły, dachówkami dachowymi i drewnianymi drzwiami. Bajkowa marzenia.
A akwarela ilustracj? Ma? Ego psa gospodarstwa kilka balonów, chodzenie w starym mie? Cie pojawiaj? Ce si? ​​W tle.
Bez szwu deseń z akwarela Ilustracja dymki i starego miasta w tle. Dachy, europejskie murowane domy i latające balony - romantyczna bajka.
Ręcznie malowane akwarela ilustracja miasteczka stojącego na wzgórzu z chmurami powyżej. Ilustracja książka dzieci lub karty z pozdrowieniami.
Bezszwowe wzór z ilustracjami akwarela. Listy "Happy birthday" i śmieszny kot imbir w szaliku. Kremowe tło.
Bez szwu deseń ręcznie malowane w akwarelach starych domów
Bez szwu deseń ręcznie malowane w akwarelach starych domów.
Bezszwowe wzór z ilustracjami akwarela. Listy "Happy birthday" i śmieszny kot imbir w szaliku. Białe tło.
Akwarela ilustracji spadających liści w starym mieście. Miasto stoi na wzgórzu z europejskimi domami z cegły, dachówkami dachowymi i drewnianymi drzwiami.
Bezszwowe wzór starego miasta z europejskich murowanych domów i dachów. Romantyczna bajka.
Bez szwu deseń z akwarela Ilustracja spadających liści i starego miasta w tle. Dachy, domy murowane w Europie, jesienne liście - romantyczna bajka.
zobacz więcejschowaj
Materiały

Fototapeta lateksowa

Powstaje z materiału lateksowego o gładkiej i matowej powierzchni dającej fotograficzny efekt. Wykorzystana technologia HP Latex zapewnia żywe i nieblaknące kolory odporne na promienie UV.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Jeśli Twój wymiar będzie przekraczał maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, przedpokój, pokój dziecięcy, sala konferencyjna.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź
 • Czyszczenie: można przecierać suchą szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie

Drukowana jest na matowym, wyjątkowo solidnym i odpornym materiale na podkładzie flizelinowym. Zapewnia to doskonałą trwałość i odporność na rozciąganie oraz odkształcenia. Materiał przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a produkt nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 95 cm lub 105 cm w zależności od dostępności danego materiału. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmat

Fototapeta winylowa na flizelinie struktura

Drukowana jest na wyjątkowo trwałym i odpornym podkładzie flizelinowym, którego grubość zmniejsza niewielkie nierówności na powierzchni ściany. Półmatowy materiał i struktura drobnego piasku na powierzchni dają ekskluzywny efekt. Fototapeta przepuszcza parę wodną, dzięki czemu ściany oddychają, a wzór nadaje się do kuchni i łazienki. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 100 cm. Żeby zapewnić podział taki, jakiego potrzebujesz, prosimy o zamieszczenie informacji o wybranej szerokości w komentarzu do zamówienia. Gdy rozmiar przekracza maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź. Nakładanie kleju tylko na ścianę znacznie ułatwia montaż.
 • Czyszczenie: można przecierać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: półmatowe, struktura drobnego piasku
 • Dodatkowe informacje: specjalna gramatura 255g/m2

Fototapeta samoprzylepna

To uniwersalny i praktyczny produkt, który sprawdzi się na większości gładkich powierzchni. Wzór można umieścić na ścianie, meblach i szklanych płaszczyznach. Specjalnie opracowany klej gwarantuje łatwe przyklejenie fototapety, dzięki czemu znacznie skracamy czas odmiany wnętrza. Technologia HP Latex zapewnia żywe kolory na lata.
 • Maksymalna szerokość jednego brytu fototapety: 133 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy.
 • Polecane zastosowanie: salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, pokój dziecięcy, hotel, restauracja, sala konferencyjna, budynki użytku publicznego, szkoły, przedszkola, żłobki.
 • Sposób klejenia: krawędź w krawędź, łatwe przyklejanie
 • Czyszczenie: można delikatnie przemywać wilgotną szmatką
 • Wykończenie: mat

Zobacz również
Bezszwowy wzór z ręką malował domy i lata ryba w niebie. Kolorowa akwareli ilustracja odizolowywająca na białym tle.
A red heart in hands, a face and lines. Cubistic painting.
Bezszwowy wzór akwarela świerkowy las w mgle.
Akwarela Halloween bez szwu deseń. Pojedyncze ilustracje na bia? Ym tle - straszne dynie, latarnie ze? Wiecami wewn? Trz, czarownice kapelusze i nietoperze.
Szczęśliwa karta urodzinowa ramka z ilustracjami akwarela. Króliki owinięte szalikami, latarniami, balonami, filiżaneczkami i padłymi liśćmi. Na urodziny najdroższego przyjaciela!
Ręcznie wykonane karty Happy Birthday z ilustracji balonów akwarela.
A przytulny Happy Birthday karty dokonane w akwarelowy z ilustracj? Dziewczyn? Ukrywaj? C si? W ciep? Ym dziania szalik, trzymaj? C balonach. Na urodziny najdroższego przyjaciela!
Szczęśliwa karta urodzinowa ramka z ilustracjami akwarela. Króliki owinięte szalikami, latarniami, balonami, filiżaneczkami i padłymi liśćmi. Na urodziny najdroższego przyjaciela!
Bez szwu deseń z wspaniałe jesieni jagody, oddziałów, liści i granat na czarnym tle. Świeże i jasne kolory jesieni malowane w akwarelowych!
A Happy Halloween pocztówka namalowane w akwarium. Mała dziewczynka w płaszczu i szaliku, ubrana w wielką czarownicę, balon z przerażającą twarzą i latającym nietoperzem. Ręcznie malowane litery "Happ
Bez szwu deseń z malowanych obiektów o jesieni. Ciepłe ubrania, latarnie z zapalonymi świecami, jesienne liście i dynie. Prawdziwa jesienność przytulności
Bez szwu deseń z malowanych obiektów o jesieni. Ciepłe ubrania, latarnie z zapalonymi świecami, jesienne liście i dynie. Prawdziwa jesienność przytulności
Na urodziny najdroższego przyjaciela!
Wieniec różnego rodzaju liści jesiennych namalowany w akwarelach.
Akwarela Halloween bez szwu deseń. Straszne dynie, latarnie ze świecami wewnątrz, czapki czarownic, nietoperze i gwiazdy niebo w tle.
Bez szwu deseń z wspaniałe jesieni jagody, oddziałów, liści i granatu na jasnym tle. Świeże i jasne kolory jesieni malowane w akwarelowych!
Rama różnego rodzaju jesiennych liści malowane w akwarelowych.
Akwarela Halloween bez szwu deseń. Pojedyncze ilustracje na czarnym tle - straszne dynie, latarnie ze świeczkami wewnątrz, czapki czarownic i nietoperze.
A przytulne Happy Birthday karty dokonane w akwarium z ilustracj? Ma? Ego psa gospodarstwa kilka balonów. Na urodziny najdroższego przyjaciela!
A Happy Halloween pocztówka namalowane w akwarium. Mała dziewczynka w płaszczu i szaliku, z nietoperzami na plecach, czarownica na głowie i balon za nią. Ręcznie malowane listy Happy Halloween!
Akwarela kwiatu wieniec ramki, ręcznie malowane na papierze. Projekt na zaproszenia ślubne, karty okolicznościowe, pocztówki i inne.
A akwarela ilustracj? Ma? Ego psa gospodarstwa kilka balonów, chodzenie w starym mie? Cie pojawiaj? Ce si? ​​W tle.
Bezszwowe wzór starego miasta z europejskich murowanych domów i dachów. Romantyczna bajka.
Zestaw kolorowych ilustracji starych domów europejskich z drewnianymi drzwiami, dachami dachowymi i kwiatami na parapetach
Bez szwu deseń z różnych rodzajów liści jesienią namalowany w akwarelowy. Pastelowe brązowe tło
Bez szwu deseń z gałęzi i liści malowane w akwarelą, na białym tle
Bez szwu deseń z różnych rodzajów liści jesienią namalowany w akwarelowy. białe tło
Akwarela Halloween bez szwu deseń. Izolowane elementy na czarnym tle - straszne dynie, balony, latarnie ze świeczkami, gałęzie, czarownice kapeluszy, nietoperze i ręcznie malowane litery "Happy Hallow
Kolekcja latarni z zapalonymi świecami w środku - przezroczyste szkło i dekoracja witraży. Wszystkie są malowane w akwarelach.
Bezszwowych wzór z witrażami origami sztuk malowane w akwarelowych. Dźwigi, papierowy samolot, lis i ptak. Lekkie t? O.
Bezszwowych wzór z witrażami origami sztuk malowane w akwarelowych. Dźwigi, papierowy samolot, lis i ptak. Ciemnoniebieskim tle.
Przytulna karta Happy Birthday wykonane w akwarelę z ilustracją cute lisa ubrana w ciepłą płaszcz i szalik z dzianiny, z balonami i latarnią. Na urodziny najdroższego przyjaciela!
Bez szwu deseń z akwarela Ilustracja spadających liści i starego miasta w tle. Dachy, domy murowane w Europie, jesienne liście - romantyczna bajka.
Spadające liście clipart malowane w akwarelach.
Bez szwu deseń z padłych liści jesienią, malowane w akwarelowy!
Kolorowe balony ustawić rę cznie malowane w akwarium. Ozdoby na urodziny i wesele, karty okolicznościowe i cokolwiek innego wymyślisz
Kolorowe balony związane z latarnią z zapaloną świecą wewnątrz. Atmosfera celebracji i radości. Dekoracja urodzin i wesel.
Bez szwu deseń z padłych liści jesienią, malowane w akwarelowy!
Zestaw witraży origami sztuk malowane w akwarelę. Dźwigi, papierowy samolot, lis i ptak.
Ramka kwadratowa różnego rodzaju jesiennych liści malowane w akwarelowych.
Rama różnego rodzaju jesiennych liści malowane w akwarelowych. Międzynarodowy rozmiar formatu papieru.
Bez szwu deseń z akwarela Ilustracja dymki i starego miasta w tle. Dachy, europejskie murowane domy i latające balony - romantyczna bajka.
Lis trzyma się za kolana, w ciepłym szaliku. Akwarela ilustracji.
Facet z lisem trzyma balot.
Akwarela ilustracji spadających liści w starym mieście. Miasto stoi na wzgórzu z europejskimi domami z cegły, dachówkami dachowymi i drewnianymi drzwiami.
Wesoły kot ubrany w ciepły szalik. Ilustracja malowana akwarelą.
Bez szwu deseń ręcznie malowane w akwarelach starych domów
Bez szwu deseń ręcznie malowane w akwarelach starych domów.
Akwarela ilustracji cute Lis w płaszcz
Lis w sweterze i duży ciepły szalik trzymający balony, wewnątrz ramki oddziałów.
Dwa króliki z dzianiny ciepłe szalików ręcznie malowane w akwarium. Jesienno-zimowy. Samodzielnie na białym tle.
Akwarela ilustracja starego miasta na wzgórzu z europejskimi domami z cegły, dachówkami dachowymi i drewnianymi drzwiami. Bajkowa marzenia.
Bezszwowe wzór z ilustracjami akwarela. Listy "Happy birthday" i śmieszny kot imbir w szaliku. Kremowe tło.
Akwarela bez szwu deseń z kręgów oddziałów i liści, kwiatów wieńce na ciemnoniebieskim tle.
Akwarela ilustracja dziewczyna spaceru z psem i jej kruk
Przytulna karta Happy Birthday z cute kot ma na sobie ciepły szalik, liście, które spływają wokół i litery "Happy Birthday" napisane liści! Format kwadratowy.
Akwarela bez szwu deseń z okręgów oddziałów i liści, kwiatów wieńce na białym tle.
Przytulna karta Happy Birthday z cute kot ma na sobie ciepły szalik, liście, które spływają wokół i litery "Happy Birthday" napisane liści! Międzynarodowy format papieru.
Szczęśliwa karta urodzinowa z listami i wieńcem różnego rodzaju jesiennych liści malowanych w akwarelach.
Bezszwowe wzór z ilustracjami akwarela. Listy "Happy birthday" i śmieszny kot imbir w szaliku. Białe tło.
Mały dom latający na balonach. Akwarela ilustracji samodzielnie na białym tle.
Zestaw trzech małych zabawek pudle. Akwarela ilustracją curly cuties.
Akwarela ilustracji chodzącej dziewczyny z jej małym psem i koroną - są najlepszymi przyjaciółmi na zawsze. To jesienią w mieście i liście padają.
Bez szwu deseń z puszystych zabawek puddle.
Witamy niemowlę karty okolicznościowe. Malowane w akwarelku małe dziecko i chmury.
Bez szwu deseń z kolorowych kapeluszy i skarpet. Ubrania dziecięce ilustrowane akwarelą.
Ilustracje dla niemowląt ubrania w szwu. Słodkie rzeczy w delikatnych kolorach: kombinezony romantyczne, skarpetki, kapelusze i butelki. Malowane w akwarelach.
Bez szwu deseń miękkich niebieskich chmur malowane w akwarelowych.
Baby-boy anonsu karty z chmurami akwarela.
Baby-girl anonsu karty z akwarela chmury.
Karta ogłoszenia z cute baby-girl ubrania malowane w akwarium.
Zestaw odzieży dla niemowląt malowanych w akwarium: kombinezon romantyczny, skarpetki, słodkie kapelusze i mały sweter.
Ładny lis spania wewnątrz wieniec gałęzi.
Dwie jasne koperty w akwarela z pieczęcią serca. Wykonany z różowego i niebieskiego papieru dekoracyjnego z ornamentem. Dwa urocze listy dla tych, których kochamy.
Odosobniona akwareli ilustracja envolope i balony. Prezent urodzinowy.
Kolorowe balony foliowe litery i cyfry - dekoracja urodzinowa. Akwarela ilustracja na białym tle.
Latające koperty i balony w niebie / akwareli ilustracja w bezszwowym wzorze.
Słodkie babeczki, koperty i balony - retro ilustracje malowane w akwarela. Dekoracje na przyjęcie urodzinowe w szwu.
Słodkie babeczki, koperty i balony - ilustracje malowane akwarelą. Dekoracje na przyjęcie urodzinowe w szwu.
Akwarela wieniec z gołych gałęzi. Piękno zimowej przyrody.
zobacz więcejschowaj