-42%  NA WSZYSTKIE PRODUKTY !    Jeszcze tylko 
Terminowa realizacja zamówień. Bezpieczna dostawa.
UKRYJ
Firma
Zamówienia
Porady
Zdjęcia

Dołącz do akcji charytatywnej i pomóż zwierzętom!

Ilustracje Anny Rudak to więc coś więcej niż tylko atrakcyjne dekoracje. W te wyjątkowe, designerskie plakaty nierozerwalnie wpisana jest troska o zwierzęta porzucone, skrzywdzone i cierpiące. W Redro nie jesteśmy obojętni na ich los. Dlatego też postanowiliśmy zainicjować akcję charytatywną, której celem jest jego poprawa - #redrodlazwierząt. Od 17 sierpnia do 19 września nabywając którykolwiek z plakatów z serii “Zwierzaki Cudaki” wesprzeć możecie zwierzęta, które potrzebują Waszej pomocy. Z każdego zakupu część kwoty - 30 złotych - zostanie przeznaczona właśnie na ten cel.

Plakat Noś mnie Alfredzie
Zabawny plakat z psem i kotem sprawdzi się w mieszkaniu miłośnika zwierząt - redro.pl

Designerskie plakaty, które pomogą zwierzętom

Każdy czworonóg jest wyjątkowy i na swój sposób niepowtarzalny. Ta myśl przyświecała ilustratorce Annie Rudak podczas tworzenia serii “Zwierzaki Cudaki”. Jej plakaty autorskie w niezwykle oryginalny i kreatywny sposób odzwierciedlają różnorodność zwierzęcych charakterów. Do spełnienia mają jednak jeszcze jedno, bardzo ważne zadanie - umożliwienie realnej pomocy szczeniętom.

Plakat serenada dla sasiada
Plakat z uroczym psiakiem będzie barwną dekoracją przedpokoju - redro.pl

O najlepsze zagospodarowanie pozyskanych środków zadba ich odbiorca - Fundacja dla Szczeniąt Judyta. Organizacja ta od lat specjalizuje się w opiece nad młodymi psami - bezdomnymi, chorymi, niepełnosprawnymi czy porzuconymi przez właścicieli. Pod okiem pracowników Fundacji szczenięta są leczone, odkarmiane oraz przygotowywane do adopcji. W ten sposób zwierzęta, które kiedyś były niechciane mają szansę znaleźć nowy dom, w którym znów będą mogły poczuć się szczęśliwe i kochane. Dzięki akcji Redro sami możecie im w tym pomóc!

Plakat Na kłopoty tylko koty
Plakat ze słodkimi zwierzakiem podbije każde serce! - redro.pl

Autorskie plakaty na ścianę dla osób o wielkim sercu 

Styl Anny Rudak cechuje nie tylko urzekająca, subtelna estetyka, ale również spostrzegawczość i błyskotliwość w obserwacji zwyczajów zwierząt. Na plakatach z serii “Zwierzaki Cudaki” wiele osób z łatwością dostrzeże zachowania oraz cechy swoich ukochanych pupili. Równocześnie jednak artystka olbrzymi nacisk położyła na różnorodność zwierzęcych zwyczajów i zachowań. Dekoracje te z pewnością mają szansę podbić serce niejednego miłośnika kotów lub psów. Swoim ciepłym charakterem znakomicie wpiszą się w atmosferę domu, w którym wszystkie zwierzęta są obdarzone uczuciem i kochane.

Plakat Dekorator wnętrz
Nasze autorskie plakaty dopasujesz do niemal każdej aranżacji - redro.pl

Plakaty z serii “Zwierzaki Cudaki” urzekają również swoim humorem oraz pogodnym, zabawnym przesłaniem. W efekcie znakomicie sprawdzą się w roli prezentu dla właściciela futrzanego pupila. Z pewnością dostarczą mu one mnóstwa radości. Zwłaszcza, że za wspaniałym wyglądem tych dekoracji, kryć będzie się szlachetne tło - pomoc dla czworonogów pokrzywdzonych przez zły los lub bezmyślność człowieka.

Do domu i do biura

Wyjątkowa i niepowtarzalna stylistyka plaktów Anny Rudak sprawia, iż znakomicie będą się one prezentować w różnych rodzajach przestrzeni. Zarówno w nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym mieszkaniu uatrakcyjnić mogą wygląd sypialni, salonu, czy kuchni.

Plakat Ja tu tylko sprzatam
Plakat z psem wyjadającym resztki spod stołu to niezwykle oryginalna dekoracja ścienna do kuchni! - redro.pl

Rewelacyjnie wyglądać będą umieszczone na przykład w pobliżu posłania naszego pupila lub jego miski. Dzięki dekoracjom z serii “Zwierzaki Cudaki”, wzierunki wesołych czworonogów mogą towarzyszyć nam również poza domem. Kolorowy, pogodny plakat skutecznie ociepli nastrój biura, gabinetu lub przeznaczonej dla pracowników przestrzeni socjalnej. Wprowadzony przez nie humorystyczny, lekki akcent pomoże rozkładować stres i napięcie, pokazując iż miłość do zwierząt łączy wiele osób.

Plakat Lubie psygody
Barwny plakat z psem umili spędzanie czasu w biurze - redro.pl

Akcja #redrodlazwierząt potrwa od 17 sierpnia do 19 września. Nabywając w tym okresie plakaty Anny Rudak z serii “Zwierzaki Cudaki” wspieracie Fundację dla Szczeniąt Judyta.

Zapoznaj się z regulaminem akcji. 

Tekst napisała Anna Broda - Turczańska

Inne artykuły

Inspiracje